Вакцинуйся! Поверни життя без масок!

14.06.2021 10:49

14 червня на базі загальноосвітньої школи №12 проводилась ревакцинація, тобто повторне щеплення від COVID – 19, педагогічних працівників, які брали участь у організації та проведенні зовнішнього незалежного оцінювання.

За словами сімейного лікаря амбулаторії №3 Ірини Скочко сьогодні вакцинувалось 11 осіб. Люди на повторне щеплення йдуть більш впевнено, з нормальним настроєм, адже, на щастя, ніяких побічних наслідків після першої вакцинації не було.

Перед маніпуляцією медики виміряють пацієнтам температуру, тиск, сатурацію, якщо показники в нормі – проводиться вакцинація. Після процедури людей просять посидіти 30 хвилин під наглядом медперсоналу, потім, за умови нормального самопочуття, вони можуть повертатися до буденних справ.

«Наша мобільна бригада у першій половині дня постійно задіяна у роботі з вакцинації. Проводимо виїзди у села громади, прищеплюємо людей з інвалідністю, обмежених у пересуванні. Також буваємо на підприємствах, наприклад, у службі МНС, освітніх закладах», - розповідає Ірина Скочко.

За словами медиків, у громаді повторне щеплення вже зробили понад 150 мешканців, всі вони нормально перенесли процедуру.

Усі бажаючі можуть записатися на вакцинацію за телефоном центру первинної медико-санітарної допомоги: 050 48 28 991.