Депутатські ініціативи. За сприяння Юлії Гуріненко у селищі динзаводу відсипали дорогу

14.06.2021 12:41

Вулиця Олекси Береста, що у селищі динасового заводу, багато років була непроїзною. Люди нарікали, що після опадів пересуватися нею транспортом чи пішки було практично неможливо. За допомогою місцеві мешканці звернулись до депутатки Покровської міської ради від партії «Порядок» Юлії Гуріненко.

«Стан доріг у приватному секторі Покровська дійсно хвилює багатьох мешканців міста, особливо це стосується селища динасового заводу. Разом з працівниками житлово-комунального відділу вже опрацьовані усі заяви щодо ремонту доріг та складений план його виконання. Вулиця Олекси Береста стояла у черзі на жовтень, але привести її до ладу вдалось раніше», - розповіла Юлія Гуріненко.

Два тижні тому більше кілометра дороги було відсипано. Вулиця отримала новий вигляд, а мешканці – можливість без перешкод нею пересуватись.