• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Муніципальна служба правопорядку на сторожі безпеки

eye

696

11.06.2021 16:54

Новини громад

img

Щодня 20 інспекторів муніципальної служби правопорядку патрулюють територію міста, слідкують за дотримання громадського порядку та правил благоустрою. Серед основної роботи: швидке реагування на звернення громадян.

На цьому тижні до співробітників служби правопорядку надійшло повідомлення від мешканців про те, що по вулиці Центральна без нагляду бігає агресивний пес та кидається на перехожих. Інспектори виїхали на місце, встановили, що собака не має господарів, тому, заручившись підтримкою заступника міського голови Сергія Федорова, вирішили передати її до мирноградского притулку для тварин. До приїзду зоозахисників інспектори знаходились поруч, щоб вівчарка не заподіяла шкоди місцевим мешканцям.

Ще один напрям діяльності співробітників служби – робота з порушниками правил благоустрою. Цього тижня інспектори притягнули до адміністративної відповідальності чотирьох мешканців, які скидали великогабаритне сміття за межі сміттєвого майданчика. Факти правопорушень вдалось зафіксувати камерами відеоспостереження.

За сприяння муніципальної служби правопорядку вирішено питання щодо обмеження руху автомобілів, які перекривають пішохідну дріжку.

«Біля магазинів, що розташовані у будинку №144 по вулиці Маршала Москаленка, тротуар постійно був перекритий припаркованим автотранспортом. Через це пішоходам доводилось постійно виходити на проїжджу частину, що могло спричинити ДТП», - говорить начальник КП «Муніципальна служба правопорядку» Олександр Антипенко.

Для вирішення цього питання інспектори служби провели роботу з підприємцями щодо встановлення пристроїв, що обмежують проїзд транспорту та дають можливість пішоходам вільно пересуватись вулицею.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію