• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати опрацювали низку питань житлово-комунальної сфери

eye

1046

10.06.2021 16:21

Новини громад

img

На цьому тижні депутати Покровської міської ради працюють у комісіях, ретельно вивчають питання, внесені до порядку денного чергової сесії.

Під час засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста, яка пройшла за участю секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо, депутати розглянули близько 10 питань. Майже усі вони стосувались роботи комунальних підприємств міста.

Члени комісії заслухали доповідь директора КП «Покровськтепломережа» Максима Батенка щодо затвердження Статуту підприємства у новій редакції, начальник КП «Управління міського господарства» Олексій Назаров проінформував присутніх про передачу основних засобів на баланс КП «Багатогалузеве комунальне підприємство».

Важливе питання, внесене до порядку денного сесії, - передача Донецькій обласній державній адміністрації повноважень щодо визначення замовника виконання робіт з ремонту дороги по вулиці Захисників України.

Окрім цього депутати розглянули програму фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Покровській громаді. За словами начальника житлово-комунального відділу Дмитра Візенкова, сьогодні лише у 16% багатоквартирних будинків громади створено ОСББ.

«Реалізація проєкту щодо створення ОСББ розрахована на півтора роки. До кінця 2021-го плануємо створити близько 50 об’єднань», - зауважив Дмитро Візенков.

В цілому ж, за словами секретаря міської ради Наталії Іваньо, засідання комісії з питань житлово-комунального господарства пройшло результативно: всі питання детально пропрацьовані, на запитання депутатів доповідачі надали обґрунтовані відповіді.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з членами міського товариства людей з інвалідністю

Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк разом із керуючою справами виконкому Алевтиною Жук та начальницею УСЗН Іриною Бонзюх відвідали товариство людей з інвалідністю. 

eye

39

Новини громад

02 грудня 2022 13:49

Свято добра: у реабілітаційному центрі «Милосердя» відбувся тематичний захід

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який весь світ відзначає 3 грудня, за побажанням вихованців та їхніх батьків керівництво Центру організували цікавий тематичний захід.

eye

60

Новини громад

01 грудня 2022 19:54

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

1 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання.

eye

139

Новини громад

01 грудня 2022 17:33

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію