• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Власники та орендарі земель Донеччини поповнили місцеві бюджети 389 мільйонами гривень

eye

1012

17.05.2021 14:10

Загальні новини

img

За чотири місяці 2021 року місцеві бюджети Донецької області отримали 389,1 млн грн плати за землю, що більше за торішні показники на третину, або на 99 млн гривень. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 358,9 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної і комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 30,2 млн гривень. 

У формуванні місцевих бюджетів за показником найбільших надходжень плата за землю посідає друге місце, поступившись лише податку на доходи фізичних осіб. За результатами січня-квітня поточного року загальна питома вага плати за землю у надходженнях місцевих бюджетів складає 8,3 відсотків. 

За територіальною приналежністю найбільші надходження податку за землю сплачено за землі м. Маріуполя – більше 93,4 млн грн, землекористувачі м. Краматорськ поповнили бюджет на 45,7 млн грн, м. Слов’янськ та м. Покровськ – по 43,3 млн грн відповідно. 

Слід зазначити, що власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою податок сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році. 

Натомість, фізичними особами – землевласниками податок сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, надісланого податковими органами за місцем реєстрації.   

 

Підписатися на Facebook  

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал 

t.me/tax_gov_ua

Підписатися на YouTube 

youtube.com/TaxUkraine

youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартувала обласна акція «Завдяки Вам - живемо!»

До участі запрошуються всі охочі, хто хоче поділитися особистими думками про те, які можливості та свободи вони мають сьогодні завдяки незламному захисту з боку Сил оборони України.

eye

26

Новини

18 вересня 2025 10:52

З нагоди професійного свята почесними нагородами відзначено рятувальників та рятівників Покровської громади

17 вересня в Україні відзначається День рятівника — професійне свято людей, які стоять на передовій боротьби з надзвичайними ситуаціями, рятують життя, допомагають постраждалим та ліквідовують наслідки ворожих обстрілів.

eye

84

Новини громад

17 вересня 2025 15:45

Привітання начальника Покровської МВА Сергія Добряка з Днем рятівника

17 вересня — відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятувальника України. Свято затверджене у 2008 році указом Президента України.

eye

57

Новини громад

17 вересня 2025 09:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію