У Покровській громаді відзначили День Перемоги

10.05.2021 10:44

У Покровській громаді цвітінням пурпурних тюльпанів буяє весна. Мабуть, такою ж була вона і у травні 1945 року…

В пам’ять про героїв-переможців Другої світовій війни біля меморіалів Покровської громади пройшли мітинги з нагоди 76-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом.

Керівництво громади, представники депутатського корпусу Покровської міської ради, колективи підприємств та організацій, старости, громадськість у ці травневі дні вшановували героїв-переможців.

«У кожній родині є дід або прадід, який загинув чи постраждав у роки війни. Тому ми як справжні люблячі онуки і діти повинні берегти цю історію, повинні віддавати шану ветеранам та берегти пам'ять про тих, хто віддав життя заради Перемоги», - говорить секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

День перемоги – свято зі сльозами на очах, адже перемога у Другій світовій війні дісталася дуже високою ціною. Тому сотні мешканців громади прийшли привітати ветеранів та взяти участь у святкових заходах.

Це особлива дата для багатьох покровчан. Адже важко знайти родину, яку б не зачепила ця страшна війна.

Батьки, діди, прадіди жертвували своїм життям аби наблизити цей травневий день. Обов'язок поколінь – берегти пам’ять про їхній подвиг і про Велику Перемогу.

Дякуємо кожному, хто бився на фронтах і віддав своє життя заради майбутнього. Заради усмішок дітей і онуків.

День Перемоги завжди буде уособленням стійкості та великої сили духу героїв-фронтовиків.