Запрошуємо взяти участь у конкурсі "Молода людина року"

25.05.2021 08:00

Покровська міська рада повідомляє, що Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно – патріотичного виховання Донецької ОДА в червні поточного року планує проведення обласного конкурсу «Молода людина року», присвячений Дню молоді, метою якого є відзначення та підтримка найбільш активних молодих людей за вагомий внесок у культурне, соціальне, студентське життя суспільства, стимулювання позитивних зрушень в молодіжному середовищі та сприяння реалізації державної молодіжної політики.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України віком від 14 до 35 років, які працюють або проживають на території Покровської міської ТГ.

На кандидата подаються наступні документи:

• анкета-заявка (за формою, наведеною у додатку);

• письмова рекомендація – характеристика від підприємства або установи, що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік конкретних досягнень даної особи;

• копії документів, що підтверджують його досягнення (статті, відзнаки, інформацію про участь конкурсанта у фестивалях, форумах, конференціях, конкурсах тощо);

• фотокартка розміром 10 - 15 см;

• фотографії у електронному вигляді (від 5 до 10 штук) кандидата для створення електронної презентації, що буде транслюватися під час урочистого нагородження переможців;

• згода на обробку персональних даних.

До зазначеного вище переліку документів можуть додаватися інші матеріали, які допоможуть розкрити досягнення кандидата та їх соціальну вагомість.

Визначення та нагородження переможців ведеться за наступними номінаціями:

• «Молодіжний лідер року»;

• «Молодий журналіст року»;

• «Молодий шахтар року»;

• «Молодий металург року»;

• «Молодий працівник правоохоронних органів року»;

• «Молодий медичний працівник року»;

• «Молодий працівник сільського господарства року»;

• «Краща молодіжна ініціатива року»;

• «Відкриття року в галузі спорту»;

• «Молодий вчений року»;

• «Молодий державний службовець року»;

• «Відкриття року в галузі культури та мистецтв»;

• «Молодий політик року»;

• «Молодий машинобудівник року»;

• «Молодий працівник соціальної сфери року»;

• «Молодий підприємець року»;

• «Молодий рятувальник року»;

• «Молодий волонтер року»;

• «Молодіжний працівник року»;

• «Кращий директор молодіжного центру року».

Документи необхідно надати до 25.05.2021 в сканованому вигляді у форматі PDF (одним файлом) на електронну пошту kssmkr@ukr.net та в паперовому вигляді за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 14, каб.8.