ВІДЕО. Активні мешканці за підтримки влади продовжують покращувати свою вулицю

26.04.2021 16:15

По провулку Калиновий мешкають активні та небайдужі люди, які переймаються, щоб місто було гарним та квітучим. Минулого року вони стали переможцями конкурсу «Краща вулиця». За підтримки депутатів від партії «Порядок» та житлово-комунального відділу мешканці отримали елементи для дитячого та спортивного майданчика. Тепер провулок Калиновий стане ще кращим, а малечі буде більш цікаво проводити тут дозвілля.