• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Засідання центру розвитку підприємницької діяльності

eye

408

26.04.2021 11:20

RSS

img

21 квітня 2021 року у Покровському міському центрі зайнятості відбулось чергове засідання центру розвитку підприємницької діяльності в дистанційному режимі, на платформі ZOOM. 

До заходу доєдналися соціальні партнери: Головне управляння Держпраці в Донецькій області, Покровське об’єднане Управління ПФУ Донецької області.

Разом з фахівцями Головного управляння Держпраці в Донецькій області було обговорене питання щодо Порядку здійснення державного нагляду за дотриманням законодавства про працю, адже тримати бізнес під контролем у період карантинних обмежень важко, але вкрай необхідно. 

Також разом з фахівцями Пенсійного фонду були обговорені питання фінансової грамотності населення у процесі пенсійної реформи, що напряму впливає на матеріальне забезпечення кожного. Консультування та роз'яснення застосування законодавчих документів про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення шляхом самостійного подання необхідних документів через електронні сервіси ПФУ - на ці та інші питання отримали відповіді учасники заходу. 

Клієнтам служби зайнятості, в яких виникли питання щодо використання дистанційних сервісів, було запропоновано звернутися до фахівців Фонду у будь-якому відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) на території області, які завжди допоможуть зареєструватися на вебпорталі електронних послуг, нададуть детальні консультації у телефонному режимі або безпосередньо на особистому прийомі. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

25

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

30

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію