• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська громада долучилася до Дня довкілля

eye

616

17.04.2021 13:33

Новини громад

img

Щорічно у третю суботу квітня в Україні відзначають день довкілля. Ця пам’ятна дата встановлена для того, аби привернути увагу суспільства до питань екології, забруднення навколишнього середовища та необхідності зберігати природу. Долучилася до дня довкілля і Покровська громада.

У Покровську в рамках Дня довкілля проходила загальноміська толока. Зелену зону вздовж вулиці захисників України прибирали від сміття та сухого листя. За словами заступниці начальника житлово-комунального відділу міської ради Олени Юзипович у суботнику були задіяні понад 200 людей.

Щоб гуртом зробити Покровськ більш затишним та чистим на толоку вийшли представники відділу освіти, управління соціального захисту населення, відділу культури, служби зайнятості, комітету самоорганізації населення, управління спорту та молоді, співробітники відділів та управлінь міськвиконкому, служби МНС, муніципальної служби правопорядку, усіх комунальних підприємств міста, депутати та громадські активісти.

Заступник Покровського міського голови Сергій Федоров зазначає: дуже тішить те, що люди небайдуже ставляться до своєї громади. Адже, запрошуючи представників установ та організацій міста на суботник, розраховували на меншу кількість людей, а насправді до великого прибирання долучились майже вдвічі більше учасників.

Від імені Покровської міської ради Сергій Федоров вислови вдячність усім, хто взяв участь у суботнику та закликав мешканців громади цінувати роботу інших і підтримувати чистоту.

Пройшли заходи приурочені до Дня довкілля і у сільських населених пунктах громади. За словами начальника відділу з питань розвитку приєднаних територій Покровської міської ради Олени Носач до Дня довкілля долучилися мешканці усієї громади.

У населених пунктах прибирали території біля соціальних об’єктів, поблизу пам’ятників та стел, у скверах та зелених зонах.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію