Бізнесом Донеччини сплачено більше 300 млн гривень екоподатку

15.04.2021 15:07

У зв`язку з інтенсивною роботою промислового сектору регіону, який найчастіше використовує застарілі технології виробництва, екологія Донецької області та країни в цілому потребує нових підходів та свідомого і ощадливого використання природно-ресурсного потенціалу країни.

Саме тому існує необхідність в державному управлінні природокористуванням за допомогою екологічного податку. Так як, сплачуючи екоподаток, підприємства частково компенсують негативний вплив на природу різного роду шкідливих та небезпечних факторів, які виникають під час процесу ведення господарської діяльності.

На Донеччині платниками екологічного податку за три місяці 2021 року  до зведеного бюджету сплачено майже 302,7 млн грн екологічного податку, що на 17%, або на 43,8 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Згідно з розподілом коштів на відновлення довкілля місцеві скарбниці отримали майже 133 млн гривень. Натомість, до державного бюджету надійшло 169,7 млн гривень.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал