• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Транспортний відділ Покровської міськради проводить обстеження вулично-шляхових мереж сільських територій

eye

568

16.03.2021 17:20

Новини громад

img

Цього року територія обслуговування транспортного відділу міськради збільшилась. Тепер у зоні уваги фахівців відділу і сільські території, які увійшли до складу Покровської громади.

Заступник Покровського міського голови Анатолій Зінченко, який опікується питаннями дорожньо-транспортної інфраструктури, зазначає, що сьогодні дуже важливим є питання комунікації з представниками сільських територій.

«Ми співпрацюємо зі старостами, вивчаємо інфраструктуру сільських територій, аналізуємо звернення, що надходять до відділу транспорту міської ради, - говорить Анатолій Миколайович. – І найчастіше виїжджаємо на місце, щоб більш ретельно вивчити питання та відразу визначитись із подальшими діями».

Нещодавно спеціалісти відділу міської ради проінспектували вулично-шляхову мережу у селі Піщане. Спільно зі старостою Альоною Бражко та представниками села фахівці оглянули ділянки дороги із пожвавленими рухам поблизу соціальних об’єктів.

Було прийнято рішення встановити біля школи пристрої для примусового зниження швидкості автомобілів. Фахівці розпочнуть готувати погоджувальні документи, схему організації дорожнього руху та звернуться з цією пропозицією до членів виконкому міськради. 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію