• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комісія розглянула питання щодо відключення споживачів від опалення

eye

640

10.03.2021 16:42

RSS

img

Під головуванням заступника міського голови Сергія Федорова відбулося засідання постійної комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення, Начальники відділів та установ міста, директори комунальних підприємств та депутат міської ради розглядали питання щодо відключення від ЦО за заявками від споживачів.

Всього  на адресу міської ради прийшло чотири заявки. По першому випадку комісія одноголосно прийняла позитивне рішення, а стосовно трьох інших звернень у членів комісії виникли розбіжності.

Так одна із заявниць мала борг за опалення близько 25 тис. грн. Зі споживачкою було досягнуто згоди укласти  договір на реструктуризацію боргу. За умови погашення боргу у зазначений термін власниця житла може відключитись від центрального опалення.

Наступне звернення надійшло від мешканців будинку, в якому менш як 35% квартир мають автономне опалення. Але у новому законі про житлово-комунальні послуги сказано, що тільки якщо в будинку 50% і більше квартир має автономне опалення, то споживач має повне право відмовитися від системи централізованого теплопостачання. Сергій Федоров порекомендував зробити колективну заявку на відключення від мешканців будинку. “Нами буде надана вам вся необхідна інформаційна підтримка,” - заявив заступник.

Останнє звернення було колективне. Відключення від центрального опалення підтримали мешканці всього будинку, але загальна заборгованість споживачів складає майже 90 тисяч гривень. Через це члени комісії не рекомендували заявку до схвалення, але запропонували кроки для максимально швидкого вирішення ситуації.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію