До уваги платників міста Покровськ та Покровського району

04.03.2021 09:25

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України  звертається з проханням до платників міст Покровськ, Мирноград та Покровського району, які мають невиконані зобов’язання перед бюджетом Пенсійного фонду зі сплати страхових внесків та відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій, погасити заборгованість з платежів та не допускати її виникнення в подальшому.

Недоотримані Пенсійним фондом кошти могли би бути спрямовані на фінансування пенсій та допомоги тим, хто її потребує.

Від сплати страхових внесків залежить набуття працівниками страхового стажу, необхідного для призначення пенсійних виплат, який буде їм зарахований лише після погашення роботодавцем заборгованості.