• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Ми маємо піклуватись про безпеку наших дітей», - депутатка Олена Харчевна ініціювала обстеження вул. Шосейна

eye

538

03.03.2021 16:08

RSS

img

До депутатки Покровської міськради Олени Харчевної звернулась мати будинку сімейного типу Лариса Білецька, яка виховує 10 дітей. Дев’ятеро з них – учні 9 школи, добиратися до якої доводиться через небезпечну ділянку дороги. Відсутність пішохідного переходу дуже хвилює батьків, тож аби якнайскоріше вирішити це питання, родина Білецьких звернулась до Олени Харчевної.

«Кожного дня, відправляючи дітей до навчального закладу, нам доводиться їх супроводжувати, - розказала мати будинку сімейного типу Лариса Білецька. – Всі вони різного віку – учні з 1 до 11 класу. Серед них є особливі діти, перевести через дорогу яких буває дуже важко».

Своєю чергою, депутатка Олена Харчевна зазначила, що на вулиці Шосейна завжди дуже жвавий рух, тож питання нанесення дорожньої розмітки є актуальним. До того ж саме по цій вулиці машини рухаються на великій швидкості, що створює небезпеку для пішоходів.

Щоб розібратися з «дорожнім питанням», Олена Харчевна звернулась до спеціалістів транспортного відділу Покровської міськради та ініціювала комісійне обстеження небезпечної ділянки вулиці Шосейна.

«Наразі готується схема розміщення дорожніх знаків. Навпроти автостанції, у місці переходу Шосейної, ми пропонуємо встановити попереджувальні знаки «Обережно, діти» та «Пішохідний перехід». Розмітку буде нанесено наприкінці квітня після комісійного обстеження спільно з працівниками батальйону патрульної поліції», - зазначила начальниця транспортного відділу Юлія Остапчук.  

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

З нагоди Дня вчителя покровським педагогам вручили грамоти та грошові сертифікати

Напередодні Дня вчителя, яке в Україні відзначають у першу неділю жовтня, у Покровську відбувся урочистий захід. У святковій атмосфері вітали педагогів громади керівники громади та вихованці творчих колективів.

eye

24

Новини

30 вересня 2022 13:28

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

39

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Сьогодні в Україні – День усиновлення

Це особливе свято і для дітей, які знайшли нову родину та для батьків, які взяли на себе відповідальність за долю маленької людини.

eye

54

Новини

30 вересня 2022 09:28

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію