• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Тільки у тісній взаємодії з виборцями можна навести порядок», - депутат Покровської міської ради Тетяна Альохіна

eye

103

Новини громад

img

Депутати від партії «Порядок» продовжують зустрічатися зі своїми виборцями та збирати інформацію щодо їх нагальних потреб. Які питання турбують мешканців мікрорайону «Лазурний», дізнавалась депутат Покровської міськради Тетяна Альохіна.

У складі депутатського корпусу Тетяна Альохіна вже вдруге. Більшість питань, з якими звертаються виборці, вже добре відомі. У більшості, стосуються вони житлово-комунальної сфери. Так, мешканців будинків 60 та 64 хвилює стан міжпанельних швів. Через їх зношеність у будинку зовсім не тримається тепло та «гуляє вітер».

«Ми живемо в будинку, якому понад 30 років. Стики між плитами з боку фасаду в жахливому стані. Матеріали в міжпанельних швах майже повністю зносилися і в багатьох місцях на 40-60% висипалися», - зауважила старша будинку 64 мікрорайону «Лазурний» Руслана Сидоренко. – Наш будинок потребує також ремонту даху. Коли сильні опади – дощ або сніг, течуть вентиляційні канали у квартирах».

Під час зустрічі торкнулись питань благоустрою прибудинкових територій, а саме встановлення на них спортивних та ігрових майданчиків.

«У мікрорайоні «Лазурний» мешкають понад 6 тисяч покровчан. Здебільшого, це молоді родини з маленькими дітьми та працююча молодь. Питання благоустрою цієї частини міста є дуже актуальним. Бажано, щоб у «Лазурному» з’явились місця для родинного відпочинку та майданчики для занять спортом», - зазначила Тетяна Альохіна.

Всі озвучені питання зібрані за напрямками та направлені у відповідні служби. Хід їх виконань депутат Покровської міської ради від партії «Порядок» Тетяна Альохіна взяла під особистий контроль.

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Вперше за десятиліття: за круглим столом зібралися керівники міста та громадськість

25 лютого у Покровську пройшов круглий стіл «Розвиток Покровської громади: проблеми, виклики та шляхи вирішення» за участю представників 15 громадських організацій, секретаря міської ради, міського голови та та усіх його заступників.

eye

58

Новини громад

26 лютого 2021 17:24

У Покровську придбали 12 квартир для вимушених переселенців

Четвертий рік поспіль у Покровську діє програма забезпечення оселями людей, які через бойові дії були змушені покинути свої рідні домівки. Цьогоріч фонд житла для вимушених переселенців поповнився ще дванадцятьма квартирами.

eye

83

Новини громад

26 лютого 2021 16:13

Будинки на Авангардній переведуть на альтернативне опалення

Заступник Покровського міського голови Сергій Федоров провів зустріч з мешканцями багатоквартирних будинків №2б та 2в на вулиці Авангардна.

eye

71

Новини громад

25 лютого 2021 12:32

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію