• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Тільки у тісній взаємодії з виборцями можна навести порядок», - депутат Покровської міської ради Тетяна Альохіна

eye

732

22.02.2021 16:18

Новини громад

img

Депутати від партії «Порядок» продовжують зустрічатися зі своїми виборцями та збирати інформацію щодо їх нагальних потреб. Які питання турбують мешканців мікрорайону «Лазурний», дізнавалась депутат Покровської міськради Тетяна Альохіна.

У складі депутатського корпусу Тетяна Альохіна вже вдруге. Більшість питань, з якими звертаються виборці, вже добре відомі. У більшості, стосуються вони житлово-комунальної сфери. Так, мешканців будинків 60 та 64 хвилює стан міжпанельних швів. Через їх зношеність у будинку зовсім не тримається тепло та «гуляє вітер».

«Ми живемо в будинку, якому понад 30 років. Стики між плитами з боку фасаду в жахливому стані. Матеріали в міжпанельних швах майже повністю зносилися і в багатьох місцях на 40-60% висипалися», - зауважила старша будинку 64 мікрорайону «Лазурний» Руслана Сидоренко. – Наш будинок потребує також ремонту даху. Коли сильні опади – дощ або сніг, течуть вентиляційні канали у квартирах».

Під час зустрічі торкнулись питань благоустрою прибудинкових територій, а саме встановлення на них спортивних та ігрових майданчиків.

«У мікрорайоні «Лазурний» мешкають понад 6 тисяч покровчан. Здебільшого, це молоді родини з маленькими дітьми та працююча молодь. Питання благоустрою цієї частини міста є дуже актуальним. Бажано, щоб у «Лазурному» з’явились місця для родинного відпочинку та майданчики для занять спортом», - зазначила Тетяна Альохіна.

Всі озвучені питання зібрані за напрямками та направлені у відповідні служби. Хід їх виконань депутат Покровської міської ради від партії «Порядок» Тетяна Альохіна взяла під особистий контроль.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

У Покровську викрили незаконну торгівлю самогоном

22 вересня інспекторами КП «Муніципальна служба правопорядку» було встановлено факт реалізації кустарно виготовленої алкогольної продукції.

eye

40

Новини громад

23 вересня 2022 13:31

Евакуація до Болгарії для жителів Покровської громади

Албена Травел з лютого розміщує українців по Програмі Захисту українців в Болгарії. Волонтерська організація пропонує розміщення в готелі БЛЮ БЕЙ 4* у відомому курортному містечку Поморіє

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 11:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію