• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Працевлаштування покровчан: тісна співпраця влади, служби зайнятості та роботодавців

eye

207

Новини громад

img

Пошук роботи, труднощі працевлаштування як молодих людей, так і старшого покоління – одне із актуальних питань сьогодення. Щоб допомогти мешканцям у вирішенні цієї проблеми у Покровську діє програма зайнятості населення.

На останньому засіданні виконкому Покровської міської ради директора центру зайнятості Тетяна Радченко відзвітувала про те, як програма втілювалась у життя протягом останніх років.

Щоб сприяти працевлаштуванню мешканців у Покровську налагоджена співпраця міської влади, служби зайнятості, роботодавців. Тільки минулого року завдяки цьому співробітництву більше 1 тис. осіб змогли знайти роботу, майже 2 тис. - отримали послуги служби зайнятості.

«Службою зайнятості здійснюється комплекс заходів щодо сприяння зайнятості громадян у працевлаштуванні, наданні їм профорієнтаційних послуг, проведенні навчання, організації громадських робіт тимчасового характеру», - повідомила Тетяна Радченко.

Участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру – гарна можливість для незайнятих громадян підзаробити, а для підприємств – залучити додаткові кадри. Минулого року 120 мешканців мали можливість взяти участь у таких роботах, до проекту долучились управління соціального захисту, відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини, міська лікарня, Шевченківська селищна рада, КП «Покровськтепломережа». Громадські роботи співфінансуються з міського бюджету та фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

З кожним роком більших темпів набирає напрямок профорієнтаційної роботи, яка вкрай важлива не лише для служби зайнятості, а й для міста та держави в цілому, адже попереджає безробіття. Гарною практикою профорієнтаційної роботи є досвід компанії «Донцьксталь». Одним з головних напрямків соціальної політики підприємства є турбота про підготовку професійних співробітників, які в недалекому майбутньому прийдуть працювати на виробництво. Компанія проводить серії профорієнтаційних зустрічей для учнів дев'ятих - одинадцятих класів, залучає учнівську та студентську молодь до ознайомлення з роботою підприємства.

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Вперше за десятиліття: за круглим столом зібралися керівники міста та громадськість

25 лютого у Покровську пройшов круглий стіл «Розвиток Покровської громади: проблеми, виклики та шляхи вирішення» за участю представників 15 громадських організацій, секретаря міської ради, міського голови та та усіх його заступників.

eye

54

Новини громад

26 лютого 2021 17:24

У Покровську придбали 12 квартир для вимушених переселенців

Четвертий рік поспіль у Покровську діє програма забезпечення оселями людей, які через бойові дії були змушені покинути свої рідні домівки. Цьогоріч фонд житла для вимушених переселенців поповнився ще дванадцятьма квартирами.

eye

81

Новини громад

26 лютого 2021 16:13

Будинки на Авангардній переведуть на альтернативне опалення

Заступник Покровського міського голови Сергій Федоров провів зустріч з мешканцями багатоквартирних будинків №2б та 2в на вулиці Авангардна.

eye

70

Новини громад

25 лютого 2021 12:32

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію