• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Працевлаштування покровчан: тісна співпраця влади, служби зайнятості та роботодавців

eye

1206

19.02.2021 17:19

Новини громад

img

Пошук роботи, труднощі працевлаштування як молодих людей, так і старшого покоління – одне із актуальних питань сьогодення. Щоб допомогти мешканцям у вирішенні цієї проблеми у Покровську діє програма зайнятості населення.

На останньому засіданні виконкому Покровської міської ради директора центру зайнятості Тетяна Радченко відзвітувала про те, як програма втілювалась у життя протягом останніх років.

Щоб сприяти працевлаштуванню мешканців у Покровську налагоджена співпраця міської влади, служби зайнятості, роботодавців. Тільки минулого року завдяки цьому співробітництву більше 1 тис. осіб змогли знайти роботу, майже 2 тис. - отримали послуги служби зайнятості.

«Службою зайнятості здійснюється комплекс заходів щодо сприяння зайнятості громадян у працевлаштуванні, наданні їм профорієнтаційних послуг, проведенні навчання, організації громадських робіт тимчасового характеру», - повідомила Тетяна Радченко.

Участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру – гарна можливість для незайнятих громадян підзаробити, а для підприємств – залучити додаткові кадри. Минулого року 120 мешканців мали можливість взяти участь у таких роботах, до проекту долучились управління соціального захисту, відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини, міська лікарня, Шевченківська селищна рада, КП «Покровськтепломережа». Громадські роботи співфінансуються з міського бюджету та фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

З кожним роком більших темпів набирає напрямок профорієнтаційної роботи, яка вкрай важлива не лише для служби зайнятості, а й для міста та держави в цілому, адже попереджає безробіття. Гарною практикою профорієнтаційної роботи є досвід компанії «Донцьксталь». Одним з головних напрямків соціальної політики підприємства є турбота про підготовку професійних співробітників, які в недалекому майбутньому прийдуть працювати на виробництво. Компанія проводить серії профорієнтаційних зустрічей для учнів дев'ятих - одинадцятих класів, залучає учнівську та студентську молодь до ознайомлення з роботою підприємства.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію