• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Покровськводоканал» взяв курс на благоустрій територій після ліквідації аварій

eye

173

Новини громад

img

З початку року керівник КП «Покровськводоканал» Сергій Коваль запровадив практику щоденних обходів магістральних мереж водопостачання та водовідведення. За результатами такої роботи лише за цей тиждень зусиллями працівників підприємства у місті усунуто 11 поривів. Разом з тим комунальники не лише працюють над тим, аби якнайшвидше ліквідувати аварію, а й вирішують питання благоустрою місць проведення ремонтних робіт.

Так, цього тижня працівники водоканалу виконали планування території та підсипали асфальтною крихтою місце усунення аварійної ситуації по вулиці Демури та у мікрорайоні «Південний».

«До того, як ми почнемо займатись заміною мереж водопостачання, ми плануємо повністю зняти питання благоустрою ділянок, на яких проводились ремонти минулого року. Знаю, що мешканців турбує це питання, тому аби не залишати після себе розритих ям чи купи ґрунту, ми створили відділ з благоустрою. У ньому працюють чотири спеціалісти, котрі постійно виконують планування територій після ліквідації аварійних ситуацій. Як тільки дозволять погодні умови, будемо заключати договори на асфальтування ділянок, які були пошкоджені через ремонтні роботи на водомережах», - зауважив начальник КП «Покровськводоканал» Сергій Коваль.

 

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Вперше за десятиліття: за круглим столом зібралися керівники міста та громадськість

25 лютого у Покровську пройшов круглий стіл «Розвиток Покровської громади: проблеми, виклики та шляхи вирішення» за участю представників 15 громадських організацій, секретаря міської ради, міського голови та та усіх його заступників.

eye

56

Новини громад

26 лютого 2021 17:24

У Покровську придбали 12 квартир для вимушених переселенців

Четвертий рік поспіль у Покровську діє програма забезпечення оселями людей, які через бойові дії були змушені покинути свої рідні домівки. Цьогоріч фонд житла для вимушених переселенців поповнився ще дванадцятьма квартирами.

eye

83

Новини громад

26 лютого 2021 16:13

Будинки на Авангардній переведуть на альтернативне опалення

Заступник Покровського міського голови Сергій Федоров провів зустріч з мешканцями багатоквартирних будинків №2б та 2в на вулиці Авангардна.

eye

71

Новини громад

25 лютого 2021 12:32

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію