Волейболісти Покровська вибороли призові місця у Чемпіонаті Донецької області

08.02.2021 14:34

З 04 по 07 лютого 2021 року в м. Покровськ в спортивному комплексі "Металург" пройшов Чемпіонат Донецької області з волейболу серед юнаків 13 років та молодше. В змаганнях прийняла участь наййюніша команда вихованців ДЮСШ м. Покровська під керівництвом старшого тренера - викладача з волейболу Миколи Ляшенко.

Згуртованість та жага до перемоги допомогли завоювати нашим юним волейболістам 3 місце!

В цей же період у м. Лиман пройшов Чемпіонат Донецької області з волейболу серед дівчат 13 років і молодше. Продемонструвавши гарну техніко-тактичну підготовку найюніші вихованки ДЮСШ з волейболу вибороли 2 місце. Тренер Любов Ляшенко.

Вітаємо тренерів та команди і бажаємо й надалі підкорювати спортивні вершини!