• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Міська влада стоїть на сторожі громадського порядку

eye

554

03.02.2021 19:49

RSS

img

Покровська міська влада опікується питанням громадської безпеки та підтримує організації та установи, що спільно з правоохоронними органами борються зі злочинністю. Сьогодні у Покровську функціонують КП "Муніципальна служба правопорядку" Покровської міської ради, яке слідкує за додержанням правил благоустрою в місті, та ГФ “За порядок”, члени якого разом із поліцейськими стоять на варті закону.

Так 28 січня під час рейду на залізничному вокзалі члени ГФ “За порядок” при перевірці документів виявили крадія, який перебував у розшуку. Злодій був затриманий та надалі переданий працівникам поліції.

Як заявив старший інспектор сектору превенції Покровського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області Денис Рудик, це не перший позитивний результат співпраці. Також нещодавно в місті під час спільного патрулювання була затримана особа, що перебувала під ув'язненням на території, що тимчасово непідконтрольна владі України та підозрюється в участі у незаконних збройних формуваннях.

Вже не перший рік члени громадської організації “За порядок” охороняють громадський спокій спільно зі співробітниками поліції. На сьогодні в штаті об’єднання числяться 50 осіб, які активно беруть участь у попередженні та виявленні правопорушень.

Міська влада сформувала стратегічне бачення охорони громадського порядку та запобігання злочинності. Як зазначив в.о. начальника відділу з питань безпеки та протидії корупції Покровської міської ради Олег Коломійцев, в місті з минулого року працює програма «Безпечне місто», дія якої розрахована на 5 років. В першу чергу, впроваджуються заходи щодо безпеки життя та здоров'я дітей.

Вже на початковому етапі забезпечено облаштування дошкільних закладів системами «домофон» та навчальних закладів кнопками термінового виклику поліції.

В цьому році заплановано:

- встановлення систем відеоспостереження у всіх шкільних та дошкільних закладах, а також закладах позашкільної освіти;

- встановлення в шкільних та дошкільних закладах протипожежних систем.

Також з метою зниження кількості дорожньо-транспортних пригод в місті та забезпечення безпеки життя та здоров'я громадян планується:

- встановлення системи відеоспостереження на дорогах міста з використанням інтелектуальних камер «Моботикс»,

- встановлення систем відеоспостереження на спортивних об'єктах,

- улаштування штучних перешкод на найбільш аварійно-небезпечних дільницях доріг.

На реалізацію цих заходів на поточний рік заплановано сім мільйонів гривень. Фінансування проєкту “Безпечне місто” буде подано на розгляд депутатів Покровської міської ради.

Продовжує дію міська програма «Стоп-наркотик», яка спрямована на проведення сумісних заходів (з представниками органів місцевого самоврядування, педагогами, психологами, лікарями, правоохоронцями) щодо унеможливлення фактів розповсюдження та вжиття наркотичних речовин у шкільних закладах.

Органи місцевого самоврядування разом з правоохоронним органам об'єднують зусилля у запобіганні та припиненні кримінальних і адміністративних правопорушень, захисті життя та здоров'я жителів громади та інтересів суспільства.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію