• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Секретар Покровської міської ради привітала жительку громади з 95-річчям

eye

721

01.02.2021 13:22

Новини громад

img

1 лютого секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо разом з начальником управління соціального захисту населення Іриною Бонзюх відвідали жительку села Новоєлизаветівка Марію Довгаль, яка сьогодні святкує 95-річний ювілей.

«Ви пройшли по-справжньому нелегкий життєвий шлях, - звернулась до винуватиці свята секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо. – Рано втратили матір, пережили війну та багато бурхливих подій. Не зважаючи на непросту долю, залишаєтесь такою доброзичливою та гостинною. Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру і злагоди. Захоплюємось Вашою силою духу та оптимізмом».

Своєю чергою, начальник управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх висловила ювілярці вдячність за її добросовісну, невтомну працю і за яскравий приклад людяності, мужності, порядності.

Марія Довгаль з радістю приймала вітання від гостей та ділилась своїми життєвими спогадами. До сьогодні жінка пам'ятає воєнні роки. Під час Другої світової її два рази відправляли на роботи у Німеччину, але жінці вдавалося втекти.

У Новоєлізаветівці Марія Довгаль живе з 1948 року. Працювала в місцевій школі, а потім в радгоспі «Селидівський».

Бабуся запевняє, дожити до такої дати їй допомогли щоденна праця та здоровий спосіб життя. А ще – гарний настрій, яким вона залюбки ділилась з гостями під час спілкування. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію