Покровська міська рада вітає з Днем Соборності Укарїни

22.01.2021 15:00

22 січня 1919 року відбулась історична подія, яку віками втілювали наші пращури – об’єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. Відтоді День Соборності нам нагадує про те, що наша сила в єднанні.

Нині ми знову маємо окуповані території, знову за територіальну цілісність нашої держави гинуть сини України. Тож сьогодні завдання нашого покоління – боротися за національну гідність і дати відсіч кожному, хто на неї посягає.

Тож об'єднуємось та працюймо разом для світлого майбутнього нашої рідної України! І усвідомлюймо – що лише в єдності і взаємній підтримці зуміємо стати щасливими і заможними господарями на своїй землі.