• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

"Тепло буде! Ми робимо все можливе." Заступник міського голови роз'яснив мешканцям будинків по вул. Авангардні про причину затримки.

eye

989

25.11.2020 15:39

RSS

img

Чотири багатоквартирних будинки, теплопостачання яких було передане з балансу «Укрзалізниці» місту, сьогодні все ще залишаються без тепла. Вчора заступник міського голови Сергій Федоров зустрівся з жителями багатоповерхівок по вул. Авангардній.

Як він пояснив, затримка виникла на етапі подання документації. Через підвищені вимоги до безпеки, Управління газопостачання та газифікації має категоричне відношення до документів. Наразі вже повністю готові документи на 14 квартир, але процедура узгодження затяглася. Крім того не сприяє просуванню робіт і комунальні борги жителів будинків. На сьогодні вони складають майже 800 тисяч гривень.

Підрядник виконання реконструкції системи газопостачання житлового будинку зауважив також, що певною завадою стали зміни вимог до проектів. Готовий проект через це довелося перезатверджувати, що відняло час та частину фінансування.

Щоденно проходять зустрічі представникив міської влади та Управління газопостачання та газифікації щоб прискорити обладнання всіх квартир індивідуальним газовим опаленням.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

25

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

57

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

53

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію