Мистецтво презентації для бізнесу: ООН та Greencubator розпочинають тренінги для підприємців

29.10.2020 14:33

Протягом листопада 2020 року Програма ООН із відновлення та розбудови миру разом із Greencubator проведуть серію безкоштовних тренінгів із розвитку презентаційних навичок для підприємців у Донецькій та Запорізькій областях. Тренінги проходитимуть за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Данії, Польщі та Японії.

Якщо ви маєте власний бізнес чи тільки-но плануєте його розпочати, але час від часу відчуваєте труднощі в комунікації з клієнтами, інвесторами та медіа, – ми знаємо, як вам допомогти. Завдяки тренінгам ви заглибитесь у тонкощі сучасних комунікацій та навчитеся:

• налагоджувати контакт із різними аудиторіями;
  • креативно презентувати бізнес-ідеї інвесторам, партнерам та клієнтам;
  • долати страх публічного виступу;
  • утримувати увагу слухачів;
  • вільно виступати на онлайн-презентаціях;
  • самостійно створювати якісний дизайн для своїх виступів та презентацій.

Для участі у тренінгах необхідна попередня реєстрація за посиланням.

Тренінги вестиме Роман Зінченко – тренер із презентаційного та ораторського мистецтва,  співзасновник ГО «Greencubator», куратор підготовки спікерів конференції TEDxKyiv із 2010 по 2018 рік, гостьовий викладач Львівської бізнес-школи та Київської школи економіки, національний тренер міжнародного конкурсу зелених бізнес-ідей ClimateLaunchpad.

Тренінги охоплюватимуть такі теми:

• презентації в бізнесі: інвестиції, продажі та комунікація;
  • структура, драматургія і ключові повідомлення як основа презентації;
  • керування стресом, фокусом та енергією під час публічних виступів;
  • доповідач, аудиторія та шлях до їхньої синергії;
  • дизайн для виступу: основні принципи підготовки супровідних матеріалів;
  • презентації у часи пандемії COVID-19: як заряджати аудиторію по той бік екрану;
  • сторітеллінг та його застосування в бізнес-комунікаціях.

Календар тренінгів:

• Краматорськ – 2-3 листопада 2020 року (реєстрація до 30 жовтня 2020 року);
  • Покровськ – 5-6 листопада 2020 року (реєстрація до 3 листопада 2020 року);
  • Маріуполь – 16-17 листопада 2020 року (реєстрація до 13 листопада 2020 року);
  • Мелітополь – 19-20 листопада 2020 року (реєстрація до 16 листопада 2020 року);
  • Бердянськ – 23-24 листопада 2020 року (реєстрація до 20 листопада 2020 року);

Час тренінгів: з 10:00 до 18:00

Хто може взяти участь?

Керівники, засновники та майбутні засновники малого та середнього бізнесу, засновники  стартапів, підприємці, які проживають на території Донецької області (на підконтрольних уряду України територіях) та в окремих районах Запорізької області.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць організатори проводять попередній відбір учасників.

Докладнішу інформацію можна отримати за телефоном: +380 97 902 0805 та електронною поштою nadiia@greencubator.info.

Навчальний курс реалізовує ГО «Greencubator» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Данії, Польщі та Японії.

Для довідки

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.