• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сьогодні свято працівників дошкільних установ - яскраве свято дитинства!

eye

3061

24.09.2020 15:06

RSS

img

Сьогодні свято працівників дошкільних установ - яскраве свято дитинства!

Цей день в Україні відмічається перш за все для того, щоб звернути увагу суспільства на дошкільне дитинство в цілому і на працю працівників дитячих садочків зокрема.

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період в житті дитини, адже в цьому віці формується особистість, і багато що залежить від мудрості і терпіння вихователів.

На сцені в парку "Ювілейний" пройшло нагородження співробітників дитячих дошкільних установ міста Покровська за професійні успіхи та зразкове виконання обов'язків. Вони приймали вітання та подяки від народного депутата України Руслана Требушкіна, в.п. Покровського міського голови Олексія Требушкіна та начальниці відділу освіти Покровської міської ради Марини Голуб. Вихованці дитячих садочків та вихователі прикрасили свято яскравими та креативними виступами-поздоровленнями.

Вітаємо з професійним святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щодня тепло своїх сердець дітям! Бажаємо здоров'я та любові, радості і щастя!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 2 жовтня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

40

Новини

02 жовтня 2022 09:58

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

97

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

ВІДЕО. У Покровську відзначають День людей похилого віку

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління.

eye

138

Новини

01 жовтня 2022 09:26

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію