• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сьогодні свято працівників дошкільних установ - яскраве свято дитинства!

eye

3486

24.09.2020 15:06

RSS

img

Сьогодні свято працівників дошкільних установ - яскраве свято дитинства!

Цей день в Україні відмічається перш за все для того, щоб звернути увагу суспільства на дошкільне дитинство в цілому і на працю працівників дитячих садочків зокрема.

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період в житті дитини, адже в цьому віці формується особистість, і багато що залежить від мудрості і терпіння вихователів.

На сцені в парку "Ювілейний" пройшло нагородження співробітників дитячих дошкільних установ міста Покровська за професійні успіхи та зразкове виконання обов'язків. Вони приймали вітання та подяки від народного депутата України Руслана Требушкіна, в.п. Покровського міського голови Олексія Требушкіна та начальниці відділу освіти Покровської міської ради Марини Голуб. Вихованці дитячих садочків та вихователі прикрасили свято яскравими та креативними виступами-поздоровленнями.

Вітаємо з професійним святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щодня тепло своїх сердець дітям! Бажаємо здоров'я та любові, радості і щастя!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

18

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

26

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію