Запрошуємо на онлайн конференцію на тему: «Місто для людей. Велосипед як вид транспорту»

22.09.2020 15:36

Велосипед - один з найефективніших видів транспорту на дистанції до 7 кілометрів. Він маневрений, може використовуватися на односторонніх вулицях, у пішохідних зонах. Його паркування займає мало часу, в порівнянні з приватним авто. На нього не потрібно очікувати, як на громадський транспорт. Створення безпечних та комфортних умов для пересування велосипедом дає додаткову можливість жителям обирати, яким транспортом сьогодні дістатись в бажану точку.

Тому, в рамках Європейського тижня мобільності, зокрема Дня без автомобілів 22.09.2020 о 16.00 відбудеться онлайн конференція на ютуб каналі Покровської міської ради на тему: «Місто для людей. Велосипед як вид транспорту» за участю  представників міської ради та спеціалістів в сфері планування та розвитку велоінфраструктури, а саме з Іриною Бондаренко та Катериною Шульгой. Для всіх бажаючих поспілкуватися з спеціалістами он-лайн буде відкрито чат.

Чекайте на посилання та приєднуйтеся до нас. Нам важлива Ваша думка!