Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки

28.08.2020 16:37

Анонси і оголошення

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Покровська міська рада оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії економічного розвитку міста Покровська Донецької області на період до 2030 року.

Текст проекту Стратегії та заяви розміщено за посиланням.

Зауваження і пропозиції до зазначених документів просимо надавати до 18.09.2020 у письмовому виді до відділу екології, клімату та енергозбереження на поштову адресу: пл. Шибанкова, 13, каб.16, м. Покровськ, 85304 або на електронну адресу: ekolog.pmr@gmail.com.

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.