Презентуємо мобільний застосунок системи безоплатної правової допомоги

31.07.2020 11:04

Застосунок «Безоплатна правова допомога» – це ще одна додаткова можливість для отримання юридичної консультації або послуг юриста чи адвоката в суді за рахунок держави.

За допомогою додатку можна:

• зателефонувати на єдиний номер 0 800 213 103 та отримати консультацію юриста,
  • «замовити» письмову юридичну консультацію,
  • подати запит на отримання послуги із захисту та представництва в суді,
  • надіслати запит на отримання адресної правової допомоги,
  • знайти за допомогою геолокації найближчий центр або бюро правової допомоги,
  • прочитати правові консультації у правничій вікіпедії WikiLegalAid тощо.

Для цього треба лише завантажити у смартфон застосунок «Безоплатна правова допомога».