Завжди поруч з вами: Донецька обласна служба зайнятості у Telegram

26.03.2020 16:29

Незважаючи на введення карантину, Донецька обласна служба зайнятості продовжує свою роботу у дистанційному форматі та запускає чат-бот у месенджері Telegram для консультування в онлайн режимі про послуги державної служби зайнятості.

Тут ви дізнаєтесь про:

• порядок роботи центрів зайнятості Донеччини під час карантину
  • вакансії та можливості для навчання
  • потенційних працівників
  • умови фінансової підтримки роботодавців
  • можливості для створення власної справи та розвитку бізнесу
  • топ актуальних вакансій та професій
  • електронні сервіси служби зайнятості
  • телефони «гарячих ліній» та Skype адрес центрів зайнятості

Все це та багато іншої актуальної інформації ви можете отримати у нашому чат-боті.

Переходьте за посиланням та приєднуйтесь: bit.ly/2UnnJwh