• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

У Покровську і по всій Донецькій області оголошено надзвичайну ситуацію

eye

225

RSS

img

Вчора на на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було ухвалене рішення ввести у Донецькій області режим надзвичайної ситуації  через загрозу стрімкого поширення коронавируса. На 20 березня цей режим був запроваджений у п'ятьох областях України і місті Києві.

З урахуванням цього посилюються карантинні заходи. Виконавчі органи міських рад отримали наступні рекомендації: 

- призначити керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;

- забезпечити транспортне перевезення працівників стратегічно важливих підприємств (організацій) та забезпечити їх стале функціонування в цілому - із дотриманням вимог, передбачених в рамках загальнодержавного карантину;

- з 00 годин 01 хвилини 23 березня 2020 року тимчасово заборонити роботу ринків та подібних до них поліфункціональних суб’єктів торгівлі з реалізації продовольчих і непродовольчих товарів за винятком випадків, коли вони є основним або єдиними постачальниками певного переліку продуктів харчування та товарів першої необхідності (за окремим рішенням місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування).

21 березня розпорядженням міського голови було створено штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Покровську. Сьогодні відбулось його засідання.

До складу штабу увійшли: керівництво міста, начальники управлінь і відділів міськради, керівники лікувальних установ, силових та військових структур.

Членами штабу були пропрацьовані алгоритм роботи з виконання карантинних заходів та всі питання щодо подальших дій у разі погіршення епідеміологічної ситуації у області та місті. Наразі основна потреба в Покровську - не тільки введення карантинних заходів, але й налагодження чіткого контролю над їх виконанням.

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко окремо наголосив, що режим надзвичайної ситуації не є надзвичайним станом і попросив жителів Донецької області не панікувати. 

Закликаємо всіх неухильно дотримуватися карантину!

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

В Покровську посилено заходи з попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19

Нове розпорядження міського голови, враховуючи лист голови ДонОДА Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Кириленко П.О. та постанову КМУ від 25.03.2020 №239, розширило перелік дозволених на період карантину видів діяльності

eye

525

Новини

27 березня 2020 20:09

Завжди поруч з вами: Донецька обласна служба зайнятості у Telegram

Незважаючи на введення карантину, Донецька обласна служба зайнятості продовжує свою роботу у дистанційному форматі та запускає чат-бот у месенджері Telegram для консультування в онлайн режимі про послуги державної служби зайнятості.

eye

46

Новини

26 березня 2020 16:29

Тимчасово змінено режим роботи Центрів обслуговування платників

Всі Ваші питання ми допоможемо вирішити дистанційно (онлайн, поштою). Здоров’я та безпека платників – наш головний пріоритет!

eye

32

Новини

25 березня 2020 15:34

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію