Перерахунок плати за послуги з централізованого опалення за лютий 2020 року

27.02.2020 11:05

24 грудня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», якою надається можливість (право) теплопостачальним організаціям здійснювати перерахунок розміру плати для споживачів теплової енергії та комунальних послуг у зв’язку із зниженням ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019/20 рр., починаючи із нарахувань  за  грудень 2019 року.

Постановою  передбачено  розрахунок  коєфіцієнта  перерахунку:

К= Вп/Вт, де

Вп – перерахована планова річна вартість теплової енергії (з врахуванням нової ціни газу);

Вт – річна планова вартість теплової енергії  відповідно до встановленого НКРЕКП тарифами.

У зв’язку з цим КП «Покровськтепломережа»  розрахувало для населення коефіцієнт  перерахунку вартості теплової енергії та послуг централізованого опалення  за  лютий 2020 року,  який складає: (К) = 0,86

Визначення суми перерахунку для споживачів (С) розраховується за  формулою:

С = (1 - К) х П,

де П – плата за послуги з централізованого опалення, визначена у відповідному місяці згідно з діючим  тарифом.

Приклад  розрахунку суми  перерахунку:

Якщо  в  лютому місяці споживачу нарахована  плата за послугу з централізованого опалення (П ) = 1000 грн, в такому випадку сума перерахунку складає:

(С) = (1-0,86) х 1000,00 грн = 140,00 грн