• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Сотня ангелів на площі Покровська

eye

76

RSS

img

Сьогодні українці відзначають трагічну дату - День героїв небесної сотні. В цей день силові підрозділи розстрілювали протестувальників, які захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободи людини та європейське майбутнє України.

В Покровську на площі Шибанкова зібрались представники влади, громадських організацій, співробітники Покровсько-Ясинуватського військкомату, старшокласники, студенти та активісти, щоб вшанувати пам'ять загиблих. Перед громадою виступили заступниця міського голови Олена Олехнович, голова громадської організації «Патріоти українського Донбасу» Дмитро Лисенко, громадський діяч Ольга Квитка та старший сержант Покровсько-Ясинуватського військкомату Лінський Сергій.

 Після покладання квітів покровчани в рамках щорічної тихої акції "Ангели пам'яті" розвісили білих паперових ангелів на деревах площі.

img

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

В Покровську посилено заходи з попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19

Нове розпорядження міського голови, враховуючи лист голови ДонОДА Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Кириленко П.О. та постанову КМУ від 25.03.2020 №239, розширило перелік дозволених на період карантину видів діяльності

eye

515

Новини

27 березня 2020 20:09

Завжди поруч з вами: Донецька обласна служба зайнятості у Telegram

Незважаючи на введення карантину, Донецька обласна служба зайнятості продовжує свою роботу у дистанційному форматі та запускає чат-бот у месенджері Telegram для консультування в онлайн режимі про послуги державної служби зайнятості.

eye

46

Новини

26 березня 2020 16:29

Тимчасово змінено режим роботи Центрів обслуговування платників

Всі Ваші питання ми допоможемо вирішити дистанційно (онлайн, поштою). Здоров’я та безпека платників – наш головний пріоритет!

eye

32

Новини

25 березня 2020 15:34

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію