• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

В Покровську планують розпочати масштабну реконструкцію меморіалу

eye

63

RSS

img

В.п. Покровського міського голови Ірина Сущенко та народний депутат України Руслан Требушкін зустрілися з громадою і обговорили відновлення меморіалу на братській могилі радянських воїнів на мікрорайоні «Південний». На зустрічі були присутні активні городяни, представники Покровської ради ветеранів, ветерани шахтарської праці.

В минулому році проектна організація закінчила роботу над планом відновлення цієї пам'ятки, і вчора ця документація була презентована активним мешканцям міста. Орієнтовна вартість повної реконструкції пам'ятника та території навколо нього - 9 мільйонів гривень. Планується створення робочої групи, яка буде контролювати процес реконструкції. До участі  в цій ініціативі запрошують небайдужих жителів міста долучитися до цієї ініціативи. 

Роботи по масштабній реконструкції пам'ятника почнуться в цьому році. На даному етапі вносити якісь зміни у композицію меморіалу не планується. Крім того, позиція міської ради -  не жертвувати якістю робіт заради швидкості їхнього виконання. Тому дата відкриття меморіалу не оголошується.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

В Покровську посилено заходи з попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19

Нове розпорядження міського голови, враховуючи лист голови ДонОДА Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Кириленко П.О. та постанову КМУ від 25.03.2020 №239, розширило перелік дозволених на період карантину видів діяльності

eye

527

Новини

27 березня 2020 20:09

Завжди поруч з вами: Донецька обласна служба зайнятості у Telegram

Незважаючи на введення карантину, Донецька обласна служба зайнятості продовжує свою роботу у дистанційному форматі та запускає чат-бот у месенджері Telegram для консультування в онлайн режимі про послуги державної служби зайнятості.

eye

46

Новини

26 березня 2020 16:29

Тимчасово змінено режим роботи Центрів обслуговування платників

Всі Ваші питання ми допоможемо вирішити дистанційно (онлайн, поштою). Здоров’я та безпека платників – наш головний пріоритет!

eye

33

Новини

25 березня 2020 15:34

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію