• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Покровськ претендує на статус малої культурної столиці України

eye

99

RSS

img

Наше місто бере участь у конкурсі Українського культурного фонду культурно-мистецьких проектів і претендує на статус "Мала культурна столиця".

Український культурний фонд — державна установа, яка надає на конкурсних засадах державну підтримку та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. 

Лот конкурсу «Мала культурна столиця» стимулює почуття приналежності членів однієї громади до їхнього спільного культурного простору та розвиває культурний туризм в Україні за допомогою почесного річного статусу «Мала культурна столиця», який може бути присвоєний територіальній громаді з населенням менше 100 тис осіб та зі спроможністю реалізувати річну програму культурно-мистецьких проектів. Від органів міського самоврядування в цьому році до Українського культурного фонду був поданий проект “Щедрик”.

20 лютого о 19.00 у головному музичному освітньому закладі країни - Національній музичній Академії імені Петра Чайковського відбудеться благодійний захід "Від Покровська до Нью-Йорка" на підтримку призначення прифронтовому місту Покровськ статусу "мала культурна столиця України-2020". 

Запрошуємо долучитися до заходу та підтримати український Донбас!

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага мешканців та гостей міста!

Шановні мешканці та гості міста повідомляємо Вам, що відновлено рух маршруту загального користування № 12 «Колгоспний ринок (АС) – Завод ВПБ – Динасовий завод». Так з 17.02.2020 автобус за зазначеним маршрутом здійснює 8 оборотних рейсів.

eye

12

Новини

25 лютого 2020 16:54

Отримай довідки ок-5,ок-7, довідку про трудовий та страховий стаж не виходячи з дому!

З метою наближення послуг до громадян та дистанційного обслуговування (отримання послуг без відвідування органів Пенсійного фонду України) запроваджено новий сервіс надання електронних документів з підтвердженим QR- кодом.

eye

7

Новини

25 лютого 2020 13:45

Лікарня Покровська буде оновлена в рамках президентської програми

З 1 березня 2020 року в Україні стартує програма "Велике будівництво". Покровська лікарні входить до переліку об’єктів, що будуть ремонтуватися та будуватися протягом цього року.

eye

40

Новини

24 лютого 2020 16:28

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію