• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Покровськ вразив своїм приголомшливим злетом в Рейтингу прозорих міст - 2019

eye

80

RSS

img

Сьогодні в МВЦ «Музей історії міста Києва» відбулася презентація Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України за 2019 рік. Рейтинг був створений для посилення мотивації українських міст ставати більш прозорими, підзвітними та зацікавленими. 

Міста оцінювалися за 86 показниками у 14 сферах відповідальності місцевої влади: інформація про роботу органів місцевого самоврядування; доступ та участь громадськості в прийнятті рішень; кадрові питання; закупівлі; житлова політика; бюджетний процес; фінансова та матеріальна допомога і гранти; професійна етика та конфлікт інтересів; землекористування та будівельна політика; соціальні послуги; комунальні підприємства; комунальне майно; освіта; інвестиції та економічний розвиток. 

Аналітики Transparency International Ukraine проаналізували, звели та підрахували всі дані про прозорість 100 найбільших міст України за попередній рік. Лідерами стали одразу два міста — Дрогобич та Покров, які отримали по 79,1 бала. Крім них до першої п’ятірки потрапили Тернопіль (76,0), Маріуполь (74,6) і Вінниця (74,2).

Що стосується Покровська, він теж  став лідером, але у прирості балів - місто піднялося з 89 на 22 сходинку, набравши 52,7 балів. Такий потужний прорив відбувся завдяки злагодженій роботі всіх структур міської влади. Наразі в місті запроваджені ефективні інструменти покращення прозорості та комфортного доступу до інформації. Ці електронні сервіси допомагають жителям міста своєчасно отримувати необхідну інформацію щодо діяльності міської влади, впливати на важливі рішення, брати активну участь у змінах.

Варто зазначити, що Покровськ не одинокий в своєму лідерстві. Місто-побратим Коломия також запроваджували інструменти прозорості протягом минулого року і отримали високий бал. Коломия перемістилася з 96 на 29 місце. 

Покровськ змінюється. Стає більш відкритим та прозорим, ніж будь коли в його історії, і ми впевнені, що наступного року результат нашого міста буде ще кращим.

 

img

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага мешканців та гостей міста!

Шановні мешканці та гості міста повідомляємо Вам, що відновлено рух маршруту загального користування № 12 «Колгоспний ринок (АС) – Завод ВПБ – Динасовий завод». Так з 17.02.2020 автобус за зазначеним маршрутом здійснює 8 оборотних рейсів.

eye

12

Новини

25 лютого 2020 16:54

Отримай довідки ок-5,ок-7, довідку про трудовий та страховий стаж не виходячи з дому!

З метою наближення послуг до громадян та дистанційного обслуговування (отримання послуг без відвідування органів Пенсійного фонду України) запроваджено новий сервіс надання електронних документів з підтвердженим QR- кодом.

eye

7

Новини

25 лютого 2020 13:45

Лікарня Покровська буде оновлена в рамках президентської програми

З 1 березня 2020 року в Україні стартує програма "Велике будівництво". Покровська лікарні входить до переліку об’єктів, що будуть ремонтуватися та будуватися протягом цього року.

eye

40

Новини

24 лютого 2020 16:28

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію