Інформація про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Покровської міської ради за 2019 рік

08.01.2020 10:33

Протягом 2019 року на засіданнях адміністративної комісії при виконавчому комітеті Покровської міської ради розглянуто та винесено постанови по 61 протоколу про адміністративні правопорушення.

Відносно 38 правопорушників винесено постанову про накладання штрафу на користь місцевого бюджету на загальну суму 18921,00 грн. сума добровільно сплачених штрафів до місцевого бюджету складає  16966,00 грн.

Відносно 22 осіб провадження у справі припинено згідно п.7 ст. 247 КУпАП, у зв’язку з закінченням строків накладання адміністративного стягнення та 1 особи провадження у справі закрито згідно п. 1 ст. 247 КУпАП, у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Протягом звітного періоду розглянуто 37 адміністративних матеріалів за ст. 152 КУпАП  «Порушення державних стандартів. Норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»,  12 адміністративних матеріалів за ч. 2 ст. 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами», 7 адміністративних матеріалів за ч. 2 ст. 212-1 КУпАП «Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини», 2 – за  ст. 181-1 КУпАП «Заняття проституцією»,  по 1 адміністративному матеріалу за ч. 1 ст. 180 «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння», ст. 159 КУпАП «Порушення правил торгівлі на ринках», ст.154 КУпАП «Порушення правил тримання собак та котів».

Усі адміністративні протоколи розглядаються згідно чинного законодавства.