Про нові реквізити рахунків для зарахування надходжень до бюджетів відповідно до нового плану рахунків

08.01.2020 09:11

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області інформує, що з 01.01.2020 при здійсненні операцій з виконання державного та місцевих бюджетів органами Казначейства буде застосовуватись План рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, із змінами та доповненнями.

З огляду на викладене, повідомляємо, що з 01.01.2020 будуть діяти нові рахунки для зарахування податків, зборів та інших платежів, відкриті відповідно до нового плану рахунків.

Реквізити нових рахунків для зарахування податків, зборів та інших доходів до державного і місцевих бюджетів з 20.20.2019 можна буде отримати в територіальних органах Казначейства та на веб – сторінках Казначейства і головних управлінь Казначейства.