• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Запрошуємо долучитися до розробки проектів Стратегії розвитку міста Покровська у форматі «Відкритого простору»

eye

221

RSS

img

Проект «Економічна підтримка Східної України» та Покровська міська рада запрошують креативних та активних громадян долучитися до генерування ідей та розробки проектів Стратегії розвитку міста Покровська.

В межах розробки Стратегії розвитку міста Покровська планується проведення творчої зустрічі у форматі «Відкритий простір (Open Spaсe)» на тему: «Проекти Стратегії розвитку міста Покровська», яка відбудеться 11 грудня 2019 р. (з 10:00 до 16:00) у приміщенні центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка, срібна зала, (м. Покровськ, вул. Європейська, 22)

Відкритий простір – це креативний метод дискусій в групах, який застосовується для стратегічного розвитку та пошуку рішень у проблемних ситуаціях. Учасники заходу зможуть запропонувати ідеї, теми для можливих майбутніх проектів розвитку міста та обговорити їх в малих групах. Учасники вільно вирішуватимуть, в якому обговоренні вони хочуть брати участь, а також зможуть переходити з групи в групу в будь-який час.

Проекти учасників мають бути спрямовані на досягнення БАЧЕННЯ майбутнього міста: Покровськ 2030 – заможна громада, в якій реалізовано промислово-інвестиційний та інтелектуальний потенціал, динамічно розвивається підприємницький сектор, безпечне, комфортне та квітуче місто, культурно-освітній центр західного Донбасу, прославлений світовим тріумфом Щедрика. 

Напрями та сфери впровадження проектів, які потрібні для формування стратегії міста:

  • НАПРЯМ А. ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК МІСТА. (Залучення інвестицій для створення якісних робочих місць на потужних продуктивних підприємствах з конкурентоспроможною продукцією з політикою ресурсозбереження та відродження довкілля. Створення умов для розвитку підприємництва, зокрема, малого бізнесу).
  • НАПРЯМ В. РОЗВИТОК ІНФРАСТРУКТУРИ ДОЗВІЛЛЯ. (Створення культурно-спортивно-дозвільної інфраструктури, та необхідної супутньої  інфраструктури).
  • НАПРЯМ С. ФОРМУВАННЯ АКТИВНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРОМАДИ. (Підвищення рівня взаємної довіри в громаді. Створення системи комунікації влада-бізнес-громада та формування партнерських відносин).
     

Після відбору та подальшої експертизи проекти буде включено до Стратегії розвитку міста.


Для участі у Відкритому просторі необхідно зареєструватися он-лайн:

https://forms.gle/ifXnJdrB4pW6How49

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага мешканців та гостей міста!

Шановні мешканці та гості міста повідомляємо Вам, що відновлено рух маршруту загального користування № 12 «Колгоспний ринок (АС) – Завод ВПБ – Динасовий завод». Так з 17.02.2020 автобус за зазначеним маршрутом здійснює 8 оборотних рейсів.

eye

12

Новини

25 лютого 2020 16:54

Отримай довідки ок-5,ок-7, довідку про трудовий та страховий стаж не виходячи з дому!

З метою наближення послуг до громадян та дистанційного обслуговування (отримання послуг без відвідування органів Пенсійного фонду України) запроваджено новий сервіс надання електронних документів з підтвердженим QR- кодом.

eye

7

Новини

25 лютого 2020 13:45

Лікарня Покровська буде оновлена в рамках президентської програми

З 1 березня 2020 року в Україні стартує програма "Велике будівництво". Покровська лікарні входить до переліку об’єктів, що будуть ремонтуватися та будуватися протягом цього року.

eye

40

Новини

24 лютого 2020 16:28

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію