• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Засідання круглого столу

eye

136

RSS

img

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, 27 листопада у Покровському міському центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу. У заході прийняли участь: Покровська районна організація осіб з інвалідністю, Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області, Управління соціального захисту населення Покровської Райдержадміністрації, Територіальний центр соціального обслуговування (надання послуг) Покровської міської ради Донецької області, Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області, Покровська міськрайонна організація Товариства «Червоного хреста України».

«Адаптація цієї категорії людей до суспільного життя багато в чому залежить від вирішення проблеми їх соціально-професійної реабілітації, працевлаштування та зайнятості», - розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Під час заходу обговорили питання працевлаштування осіб з інвалідністю, адаптації їх на новому робочому місці, професійної, медичної та соціальної реабілітації інвалідів, інші проблемні питання роботи з інвалідами. У ході діалогу було окреслено ряд напрямків, за якими необхідно розвивати співпрацю між соціальними партнерами щодо посилення соціального захисту інвалідів та їх безперешкодної інтеграції у суспільне життя.

Особлива увага була приділена можливості безкоштовно здобути робочу професію у Донецькому центрі професійно-технічної освіти державного центру зайнятості, який проводить навчання понад 12 ліцензованих професій.

Засідання "Круглого столу" проходило у формі дискусії, де активно виступали запрошені  та соціальні партнери, представники громадських організацій міста та району.

В результаті були обговорені питання організації та проведення громадських робіт соціального направлення із супроводу вразливих верств населення та іншого соціального напрямку на 2020 рік.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

21 лютого старт прийому документів

За ініціативою депутатів Покровського міської ради, в.п. Покровського міського голови Ірини Сущенко, народного депутата України Руслана Требушкіна прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги працівникам ДП «ВК« Краснолиманська».

eye

57

Новини

20 лютого 2020 16:54

Сотня ангелів на площі Покровська

Сьогодні українці відзначають трагічну дату - День героїв небесної сотні. В цей день силові підрозділи розстрілювали протестувальників, які захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободи людини та європейське майбутнє України.

eye

24

Новини

20 лютого 2020 11:24

Поспішіть! Заявки на програму 200-200-200 приймаються до 21 лютого

До уваги мешканців! Покровська міська рада повідомляє, що 21 лютого, у п’ятницю, буде припинено прийом заявок до програми «200-200-200» на 2020 рік.

eye

52

Новини

19 лютого 2020 15:31

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію