• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Засідання круглого столу

eye

57

RSS

img

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, 27 листопада у Покровському міському центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу. У заході прийняли участь: Покровська районна організація осіб з інвалідністю, Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області, Управління соціального захисту населення Покровської Райдержадміністрації, Територіальний центр соціального обслуговування (надання послуг) Покровської міської ради Донецької області, Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області, Покровська міськрайонна організація Товариства «Червоного хреста України».

«Адаптація цієї категорії людей до суспільного життя багато в чому залежить від вирішення проблеми їх соціально-професійної реабілітації, працевлаштування та зайнятості», - розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Під час заходу обговорили питання працевлаштування осіб з інвалідністю, адаптації їх на новому робочому місці, професійної, медичної та соціальної реабілітації інвалідів, інші проблемні питання роботи з інвалідами. У ході діалогу було окреслено ряд напрямків, за якими необхідно розвивати співпрацю між соціальними партнерами щодо посилення соціального захисту інвалідів та їх безперешкодної інтеграції у суспільне життя.

Особлива увага була приділена можливості безкоштовно здобути робочу професію у Донецькому центрі професійно-технічної освіти державного центру зайнятості, який проводить навчання понад 12 ліцензованих професій.

Засідання "Круглого столу" проходило у формі дискусії, де активно виступали запрошені  та соціальні партнери, представники громадських організацій міста та району.

В результаті були обговорені питання організації та проведення громадських робіт соціального направлення із супроводу вразливих верств населення та іншого соціального напрямку на 2020 рік.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Захист прав застрахованих осіб

Умовою включення до страхового стажу періодів роботи є своєчасна сплата податків, а саме страхових внесків та єдиного соціального внеску (ЄСВ).

eye

17

Новини

13 грудня 2019 15:36

Оголошується прийом заяв кандидатів у присяжні Красноармійського міськрайонного суду Донецької області

Громадяни, які постійно проживають на території міста Покровська Донецької області та виявили бажання бути присяжним Красноармійського міськрайонного суду Донецької області.

eye

43

Новини

12 грудня 2019 13:45

Запрошуємо на Круглий стіл “Через культурну дипломатію до економічної незалежності України”

Підтримка Верховною Радою цієї ініціативи стала початком реалізації наймасштабнішого і дуже важливого в історичному плані міжнародного культурологічного проекту “Через культурну дипломатію до економічної незалежності України”.

eye

27

Новини

12 грудня 2019 13:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію