ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

БУДЬТЕ МОБІЛЬНИМИ! НАЛАШТОВУЙТЕ ПОСЛУГУ SMS- ІНФОРМУВАННЯ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ!

eye

69

RSS

img

Поліпшення якості обслуговування громадян – одне з ключових завдань органів Пенсійного фонду України. Минуло більше року, як Пенсійним фондом запроваджено СМС-інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень щодо призначення, перерахунку, припинення або поновлення виплати пенсії, а також про накопичений страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків роботодавцями. Сервіс орієнтований як на пенсіонерів, так і на громадян, які не досягли пенсійного віку. Варто зазначити, що сервіс є абсолютно безкоштовним і може бути корисним кожному.

По-перше, громадяни оперативно інформуються про всі зміни, які відбуваються в пенсійній справі, по-друге, що є не менш важливо, для кожного працюючого це інструмент контролю за своїм роботодавцем. Для отримання СМС від Пенсійного фонду необхідно надати згоду одним з доступних способів:

  • або через веб-портал електронних послуг ПФУ за допомогою електронного цифрового підпису, де в особистому кабінеті заповнюються відповідні поля;
  • або через особисте звернення до  відділів обслуговування громадян управління та заповнення заяви встановленого зразку.

 

Адреси відділів обслуговування громадян № 1 та № 2:

  • м. Покровськ, вул. Центральна, 154, кабінет № 1 та № 2;
  • м. Мирноград, вул. Центральна, 13, кабінет № 104,112.

 

За результатами інформаційно — роз’яснювальної роботи, проведеної фахівцями Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, станом на 01 вересня 2019 року послугу СМС – інформування уже одержують майже 4 тисячі мешканців Покровська, Покровського району та м. Мирноград.

Шановні громадяни, Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької  області запрошує всіх бажаючих приєднатися до нового сервісу та оцінити його переваги!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Про удосконалення порядок надання деяких видів державної допомоги

Зокрема, надано право на отримання допомоги на дітей з багатодітної сім’ї на підставі довідки про встановлення статусу багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї у разі відсутності відповідного посвідчення.

eye

36

Новини

13 вересня 2019 14:31

Сприяння вирішенню соціально-трудових конфліктів і спорів – пріоритетна форма роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області

Україна, як член Ради Європи ратифікувала Європейську соціальну хартію, визнавши право працівників і роботодавців на колективні дії у випадках розбіжності інтересів, з урахуванням зобов’язань, які можуть випливати з раніше укладених колективних договорів

eye

35

Новини

12 вересня 2019 15:35

Долучаємось до загальноміської ранкової зарядки!

Покровська міська рада повідомляє, що в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту 13.09.2019 року о 08.00 на стадіоні ЗОШ №9, м-н «Шахтарський»,33-Б, м.Покровськ відбудеться загальноміська зарядка.

eye

93

Топ-новини-1

12 вересня 2019 11:36

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію