ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

В Покровську пройшла конференція алергологів

eye

86

RSS

img

В п’ятницю у сесійній залі Покровської міської ради зібралися цивільні та військові медики, яких цікавляться вірішенням питання алергії. Захід відбувся за сприяння командувача ООС генерал-лейтенанта Володимира Кравченка, міського голови міста Дніпро Бориса Філатова, за ініціативи голови координаційного ради допомоги пораненим Тетяни Губи та депутата міської ради м. Дніпро Юлії Дмитрової. 

На конференції виступали експерти, які ділилися теоретичними знаннями про алергологічні патології та шляхи зменшення проявів алергічного риніту. Крім того, фахівці привезли до Покровська ліки для хворих на астму та  10 професійних стаціонарних небулайзерів. Два прилади були передані до Покровської центральної районної лікарні, а решта відправилася для військового шпиталю, який розташований у м. Покровськ, вул. Степана Бовкуна, 20.

img

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Про удосконалення порядок надання деяких видів державної допомоги

Зокрема, надано право на отримання допомоги на дітей з багатодітної сім’ї на підставі довідки про встановлення статусу багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї у разі відсутності відповідного посвідчення.

eye

36

Новини

13 вересня 2019 14:31

Сприяння вирішенню соціально-трудових конфліктів і спорів – пріоритетна форма роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області

Україна, як член Ради Європи ратифікувала Європейську соціальну хартію, визнавши право працівників і роботодавців на колективні дії у випадках розбіжності інтересів, з урахуванням зобов’язань, які можуть випливати з раніше укладених колективних договорів

eye

35

Новини

12 вересня 2019 15:35

Долучаємось до загальноміської ранкової зарядки!

Покровська міська рада повідомляє, що в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту 13.09.2019 року о 08.00 на стадіоні ЗОШ №9, м-н «Шахтарський»,33-Б, м.Покровськ відбудеться загальноміська зарядка.

eye

93

Топ-новини-1

12 вересня 2019 11:36

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію