• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

З річницею визволення Донбасу ветеранів привітала міська влада Покровська

eye

201

Новини

img

Світле свято перемоги над окупантами в нашому краї відзначив Покровськ. В.п. Покровського міського голови Ірина Сущенко та народний депутат України Руслан Требушкін відвідали ветеранів Покровська, Мирнограда та Родинського. Міська влада завжди піклується про героїв нашого краю. В місті працюють соціальні програми, націлені на допомогу і підтримку ветеранів і, звичайно, у такі свята їх ніколи не залишають без привітань та подарунків.

Напередодні свята в.п. Покровського міського голови Ірина Сущенко, начальниця УСЗН Покровської міської ради Ірина Бонзюх та керуючий справами виконкому Алевтина Жук завітали з поздоровленнями до ветеранів та дітей війни. Самігула Іскужин, Анатолій Семенюк, Іван Бабченков отримали привітання та подарунки від Покровської міської влади.

З Днем визволення Донбасу також привітала генерал-майора у відставці Михайла Андрійовича Глобенко в.п. Покровського міського голови Ірина Сущенко. Ветеран охоче розповідав про минуле, про героїчні дні та про післявоєнне життя. Михайло Андрійович - людина з цікавою долею. Його історії завжди наповнені цікавими і захоплюючими подробицями. Адже не взираючи на поважний вік, а Михайлу Андрійовичу вже 98 років, в нього добра пам’ять. 

З нагоди свята завітав до Покровська народний депутат України Руслан Требушкін. Він разом з членами спілки ветеранів поклав квіти на братську могилу на площі Шибанкова таі відвідав святкове чаювання у міській раді ветеранів.

Дякуємо цим мужнім людям за їхній подвиг! Бажаємо здоров’я та злагоди їм та їхнім родинам!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію