ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

З річницею визволення Донбасу ветеранів привітала міська влада Покровська

eye

35

Новини

img

Світле свято перемоги над окупантами в нашому краї відзначив Покровськ. В.п. Покровського міського голови Ірина Сущенко та народний депутат України Руслан Требушкін відвідали ветеранів Покровська, Мирнограда та Родинського. Міська влада завжди піклується про героїв нашого краю. В місті працюють соціальні програми, націлені на допомогу і підтримку ветеранів і, звичайно, у такі свята їх ніколи не залишають без привітань та подарунків.

Напередодні свята в.п. Покровського міського голови Ірина Сущенко, начальниця УСЗН Покровської міської ради Ірина Бонзюх та керуючий справами виконкому Алевтина Жук завітали з поздоровленнями до ветеранів та дітей війни. Самігула Іскужин, Анатолій Семенюк, Іван Бабченков отримали привітання та подарунки від Покровської міської влади.

З Днем визволення Донбасу також привітала генерал-майора у відставці Михайла Андрійовича Глобенко в.п. Покровського міського голови Ірина Сущенко. Ветеран охоче розповідав про минуле, про героїчні дні та про післявоєнне життя. Михайло Андрійович - людина з цікавою долею. Його історії завжди наповнені цікавими і захоплюючими подробицями. Адже не взираючи на поважний вік, а Михайлу Андрійовичу вже 98 років, в нього добра пам’ять. 

З нагоди свята завітав до Покровська народний депутат України Руслан Требушкін. Він разом з членами спілки ветеранів поклав квіти на братську могилу на площі Шибанкова таі відвідав святкове чаювання у міській раді ветеранів.

Дякуємо цим мужнім людям за їхній подвиг! Бажаємо здоров’я та злагоди їм та їхнім родинам!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Про удосконалення порядок надання деяких видів державної допомоги

Зокрема, надано право на отримання допомоги на дітей з багатодітної сім’ї на підставі довідки про встановлення статусу багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї у разі відсутності відповідного посвідчення.

eye

36

Новини

13 вересня 2019 14:31

Сприяння вирішенню соціально-трудових конфліктів і спорів – пріоритетна форма роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області

Україна, як член Ради Європи ратифікувала Європейську соціальну хартію, визнавши право працівників і роботодавців на колективні дії у випадках розбіжності інтересів, з урахуванням зобов’язань, які можуть випливати з раніше укладених колективних договорів

eye

35

Новини

12 вересня 2019 15:35

БУДЬТЕ МОБІЛЬНИМИ! НАЛАШТОВУЙТЕ ПОСЛУГУ SMS- ІНФОРМУВАННЯ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ!

По-перше, громадяни оперативно інформуються про всі зміни, які відбуваються в пенсійній справі, по-друге, що є не менш важливо, для кожного працюючого це інструмент контролю за своїм роботодавцем.

eye

69

Новини

11 вересня 2019 16:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію