• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

З річницею визволення Донбасу ветеранів привітала міська влада Покровська

eye

288

Новини

img

Світле свято перемоги над окупантами в нашому краї відзначив Покровськ. В.п. Покровського міського голови Ірина Сущенко та народний депутат України Руслан Требушкін відвідали ветеранів Покровська, Мирнограда та Родинського. Міська влада завжди піклується про героїв нашого краю. В місті працюють соціальні програми, націлені на допомогу і підтримку ветеранів і, звичайно, у такі свята їх ніколи не залишають без привітань та подарунків.

Напередодні свята в.п. Покровського міського голови Ірина Сущенко, начальниця УСЗН Покровської міської ради Ірина Бонзюх та керуючий справами виконкому Алевтина Жук завітали з поздоровленнями до ветеранів та дітей війни. Самігула Іскужин, Анатолій Семенюк, Іван Бабченков отримали привітання та подарунки від Покровської міської влади.

З Днем визволення Донбасу також привітала генерал-майора у відставці Михайла Андрійовича Глобенко в.п. Покровського міського голови Ірина Сущенко. Ветеран охоче розповідав про минуле, про героїчні дні та про післявоєнне життя. Михайло Андрійович - людина з цікавою долею. Його історії завжди наповнені цікавими і захоплюючими подробицями. Адже не взираючи на поважний вік, а Михайлу Андрійовичу вже 98 років, в нього добра пам’ять. 

З нагоди свята завітав до Покровська народний депутат України Руслан Требушкін. Він разом з членами спілки ветеранів поклав квіти на братську могилу на площі Шибанкова таі відвідав святкове чаювання у міській раді ветеранів.

Дякуємо цим мужнім людям за їхній подвиг! Бажаємо здоров’я та злагоди їм та їхнім родинам!

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Отримай довідки ОК-5,ОК-7, довідку про трудовий та страховий стаж не виходячи з дому!

З метою наближення послуг до громадян та дистанційного обслуговування (отримання послуг без відвідування органів Пенсійного фонду України) запроваджено новий сервіс надання електронних документів з підтвердженим QR- кодом.

eye

14

Новини

09 квітня 2020 15:21

Багатодітні сім’ї можуть оформити в YASNO пільговий тариф на електроенергію

Багатодітні сім’ї мають право розраховуватися за електроенергію за спеціальним тарифом – 0,9 грн/кВт·год незалежно від обсягів споживання. Такою можливістю користуються близько 6 тисяч родин у Донецькій області.

eye

23

Новини

09 квітня 2020 15:17

Запрошуємо покупців та продавців на онлайн-ринок Покровська

Перші підприємці зареєстрували свій бізнес в нашому каталозі і чекають на покупців. Запрошуємо жителів Покровська скористатися новою послугою та підтримати міських підприємців.

eye

365

Новини

02 квітня 2020 10:56

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію