• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Скільки коштує несвоєчасна сплата податків?

eye

221

RSS

img

Добропільський відділ адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області нагадує, що згідно статті 266 та статей 269-289 Розділу XII Податкового кодексу України від 02 грудня 2010р. № 2755-VI (із змінами та доповненнями) (далі ПКУ) відбувається справляння податків на майно в частині плати за землю з фізичних осіб та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Строк сплати майнових податків визначено статтею 266 та 287 ПКУ. У випадку несвоєчасної сплати узгодженої суми грошового зобов’язання (земельного податку, податку на нерухомість) протягом строків, визначених ПКУ, платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах (п. 126.1 ПКУ):

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Крім того, після спливу 90 календарних днів з дня виникнення податкового боргу розпочинається нарахування пені (п. 129.1 ПКУ).

Підсумовуючи вищевикладене, радимо платникам податків, які не сплатили земельний податок або податок на нерухоме майно, звернутися до Центрів обслуговування платників податків Добропільської ДПІ та здійснити звірку розрахунків.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію