• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Міська влада привітала шахтарів-інвалідів з прийдешнім святом

eye

240

RSS

img

Представники громадської організації "Товариство шахтарів-інвалідів м. Покровськ" зібралися сьогодні разом, щоб привітати один одного з прийдешнім професійним святом, обговорити насущні питання та згадати минулі часи.

Міська влада та Управління соціального захисту населення Покровської міської ради сприяли у проведенні зустрічі. Сьогодні з привітаннями та побажаннями здоров’я, миру та добробуту відвідали зустріч Руслан Требушкін, секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко та начальниця УСЗН Ірина Бонзюх. 

В свою чергу, заступник голови громадської організації Віктор Безкоровайний подякував міській владі за підтримку та побажав Руслану Требушкіну досягнення поставлених цілей та вагомих результатів у статусі народного депутата України, а також міцного здоров’я.

Для присутніх були підготовлені банкет та відеопривітання.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

В Покровську посилено заходи з попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19

Нове розпорядження міського голови, враховуючи лист голови ДонОДА Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Кириленко П.О. та постанову КМУ від 25.03.2020 №239, розширило перелік дозволених на період карантину видів діяльності

eye

513

Новини

27 березня 2020 20:09

Завжди поруч з вами: Донецька обласна служба зайнятості у Telegram

Незважаючи на введення карантину, Донецька обласна служба зайнятості продовжує свою роботу у дистанційному форматі та запускає чат-бот у месенджері Telegram для консультування в онлайн режимі про послуги державної служби зайнятості.

eye

46

Новини

26 березня 2020 16:29

Тимчасово змінено режим роботи Центрів обслуговування платників

Всі Ваші питання ми допоможемо вирішити дистанційно (онлайн, поштою). Здоров’я та безпека платників – наш головний пріоритет!

eye

32

Новини

25 березня 2020 15:34

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію