• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Руслан Требушкін склав повноваження міського голови Покровська

eye

329

RSS

img

22 серпня відбулася позачергова 68 сесія міської ради 7 скликання. Єдине питання, яке на ній було розглянуте, - про прийняття до відома дострокового припинення повноважень Покровського міського голови Руслана Требушкіна.

На сесії були присутні 27 депутатів Покровської міської ради. Майже одностайно вони підтримали проект рішення. Згідно нього виконувати обов’язки мера до переобрання нового очільника міста буде секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко.

Після закінчення офіційної частини депутати та жителі міста подякували Руслану Требушкіну за сумлінну роботу, за ті позитивні зміни у Покровську, які відбулися в місті під його керівництвом. Присутні побажали нових звершень та щиро просили не забувати Покровськ.

Виконавці вокального ансамблю “Златиця” подарували Руслану Требушкіну футболку з написом “Самый лучший мэр” а директорка музичної школи м. Родинське подарувала авторську пісню, в якій побажала нових кар’єрних досягнень, а Покровську - процвітання.

Покровська міська рада приєднується до привітань та побажань!

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

В Покровську посилено заходи з попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19

Нове розпорядження міського голови, враховуючи лист голови ДонОДА Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Кириленко П.О. та постанову КМУ від 25.03.2020 №239, розширило перелік дозволених на період карантину видів діяльності

eye

533

Новини

27 березня 2020 20:09

Завжди поруч з вами: Донецька обласна служба зайнятості у Telegram

Незважаючи на введення карантину, Донецька обласна служба зайнятості продовжує свою роботу у дистанційному форматі та запускає чат-бот у месенджері Telegram для консультування в онлайн режимі про послуги державної служби зайнятості.

eye

46

Новини

26 березня 2020 16:29

Тимчасово змінено режим роботи Центрів обслуговування платників

Всі Ваші питання ми допоможемо вирішити дистанційно (онлайн, поштою). Здоров’я та безпека платників – наш головний пріоритет!

eye

33

Новини

25 березня 2020 15:34

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію