Запрошуємо до участі у ІІІ Регіональному конкурсі молодіжного жіночого підприємництва

04.06.2019 11:15

Донецька торгово-промислова палата інформує про проведення ІІІ Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес".

Ідея конкурсу - надання консультаційної допомоги на етапах становлення та розвитку бізнес-ідей підприємниць - виникла в результаті системної роботи Комітету розвитку жіночого підприємництва Донецької ТПП.

Основною метою проведення конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення та конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.

До участі у Конкурсі запрошуються молоді жінки – дійсні та майбутні підприємниці, які бажають розвивати свою бізнес - ідею, студентки вищих навчальних закладів, внутрішньо-переміщені особи віком від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької та Луганської областей.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях: «Виробництво», «Сфера послуг», «Сімейний бізнес».
Конкурс буде проводитися у період з 4 березня по 6 вересня 2019 року.

Для участі у Конкурсі учасникам у термін до 6 вересня 2019 року необхідно ознайомитись з Положенням про конкурс та надіслати заповнену в Google-form електронну реєстраційну конкурсну заявку.

Реєстрація та заповнення профілю учасниць за посиланням: http://bit.ly/2I43PjU

Переможців буде визначено конкурсним журі за найбільшою кількістю балів. Переможці у номінаціях будуть нагороджені під час проведення заходів Донецької ТПП.

Контактні особи: Наталя Іванова +380 50 471 44 40 natali.dcci@gmail.com
Аріна Казілова +380 95 550 09 19 arina.kazilova@gmail.com