ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Підприємців Покровська запрошують на культурно-інвестиційний форум ЩЕДРИК ІNVEST

eye

1318

23.04.2019 13:24

Анонси

img

Захід відбудеться в рамках проекту «Через культурну дипломатію до економічної незалежності України» 23 квітня 2019 року о 9.00 в Києві. Місце проведення форуму - Палац Культури Київського національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені І.І.Сікорського».

На ЩЕДРИК ІNVEST буде можливість:

  • оцінити власну спроможність до залучення міжнародних інвестицій та грантових коштів;
  • оцінити спроможність виходу на європейський ринок та отримати відповідні консультації за необхідності;
  • встановити нові ділові контакти й знайти партнерів;
  • обговорити питання щодо ініціювання питання про збільшення квот для українського експорту;
  • дізнатися, як залучити незворотну грошову допомогу від європейських інституцій на модернізацію та масштабування бізнесу
  • отримати інформацію про успішні приклади співпраці українського і європейського бізнесу.

Метою проекту є привернення уваги країн Європи та Америки до стану українського бізнесу, нагадування про необхідність підтримати Україну в непростий для неї час. Головним результатом проекту стане сприяння процесу інвестування в Україну та збільшення експорту, відновлення регіонів, що постраждали від бойових дій на сході, покращення загальної економічної ситуації у країні.

Особливістю форуму буде представлення 82 найкращих українських голоса - учасників Української республіканської капели NOW Кредо Ознайомитись з проектом «Через культурну дипломатію до економічної незалежності», програмою культурно-інвестиційного форуму ЩЕДРИК INVEST та зареєструватись в якості учасника Форуму можливо за посиланням shchedrykinvest.com.ua

 

Організатори форуму:

Торгово-промислова палата України, Український союз промисловців і підприємців за підтримки American Chamber of Commerce, European Business Association, Canada - Ukraine Chamber of Commerce.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Зустріч мешканців округу 9 та 10 з депутатами

11.06.19 о 19:00 у приміщенні ОШ №14 відбудеться зустріч мешканців округу 9, 10 з депутатами щодо обговорення програми 200-200-200.

eye

132

Новини

11 червня 2019 11:05

Впевнені кроки до розвитку місцевої економіки: на цьому тижні Покровськ підпише Меморандум про співпрацю з Проектом USAID

6 червня 2019 року керівник Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» Майкл Піллсбері підпише Меморандум про співпрацю щодо розвитку місцевої економіки з міськими головами семи міст та громад Донецької та Луганської областей.

eye

199

Новини

04 червня 2019 16:44

Програма сприяння підвищенню енергоефективності об’єднаних територіальних громад України проведе семінар у Покровську

Регіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, ГО «Енергійна країна» та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України подовжують Програму сприяння підвищення енергоефективності об’єднаних територіальних громад.

eye

214

Новини

29 травня 2019 10:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію