• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Підприємців Покровська запрошують на культурно-інвестиційний форум ЩЕДРИК ІNVEST

eye

1610

23.04.2019 13:24

Анонси

img

Захід відбудеться в рамках проекту «Через культурну дипломатію до економічної незалежності України» 23 квітня 2019 року о 9.00 в Києві. Місце проведення форуму - Палац Культури Київського національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені І.І.Сікорського».

На ЩЕДРИК ІNVEST буде можливість:

  • оцінити власну спроможність до залучення міжнародних інвестицій та грантових коштів;
  • оцінити спроможність виходу на європейський ринок та отримати відповідні консультації за необхідності;
  • встановити нові ділові контакти й знайти партнерів;
  • обговорити питання щодо ініціювання питання про збільшення квот для українського експорту;
  • дізнатися, як залучити незворотну грошову допомогу від європейських інституцій на модернізацію та масштабування бізнесу
  • отримати інформацію про успішні приклади співпраці українського і європейського бізнесу.

Метою проекту є привернення уваги країн Європи та Америки до стану українського бізнесу, нагадування про необхідність підтримати Україну в непростий для неї час. Головним результатом проекту стане сприяння процесу інвестування в Україну та збільшення експорту, відновлення регіонів, що постраждали від бойових дій на сході, покращення загальної економічної ситуації у країні.

Особливістю форуму буде представлення 82 найкращих українських голоса - учасників Української республіканської капели NOW Кредо Ознайомитись з проектом «Через культурну дипломатію до економічної незалежності», програмою культурно-інвестиційного форуму ЩЕДРИК INVEST та зареєструватись в якості учасника Форуму можливо за посиланням shchedrykinvest.com.ua

 

Організатори форуму:

Торгово-промислова палата України, Український союз промисловців і підприємців за підтримки American Chamber of Commerce, European Business Association, Canada - Ukraine Chamber of Commerce.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Два артпроекта: До Покровська та Добропілля їдуть художники та фотографи с США, Аргентини та Німеччини. А до парку “Ювілейний” йде Minecraft

22-го вересня до Покровська і 25-го вересня до Добропілля завітають митці з кількох країн, а також різних міст України, щоб взяти участь у мистецькому проекті “Дифузії”

eye

225

Новини

20 вересня 2019 13:05

В Покровському міському центрі зайнятості відбудеться Загальноміський ярмарковий день «Майстерня успіху»

20 вересня 2019 року в Покровському міському центрі зайнятості відбудеться Загальноміський ярмарковий день «Майстерня успіху». До заходу запрошені діючі підприємці, які започаткували власну справу за підтримки служби зайнятості.

eye

121

Новини

19 вересня 2019 15:43

Увага! «Гаряча лінія» з податківцями

У Покровсько-Добропільському управлінні ГУ ДФС у Донецькій області 27.08.2019 проводитиметься сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Екологічний податок за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю».

eye

122

Новини

19 серпня 2019 11:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію