ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Створення Муніципальної служби правопорядку – крок до безпеки міста

eye

101

Новини

img

Більшість депутатів Покровської міської ради підтримала створення комунального підприємства «Муніципальна служба правопорядку Покровської міської ради».

Важливі питання що стосуються безпеки городян, захисту комунальної власності, попередження та запобігання правопорушень часто залишаються відкритими у зв'язку зі значним навантаженням на працівників національної поліції. Близькість Покровська до зони бойових дій вносить корективи в життя міста. Виходячи з цього та відповідаючи на багаточисельні звернення громадськості, міська влада вирішила створити організацію, що забезпечувала б громадський порядок і громадську безпеку.

Хоча, як зауважив міській голова Руслан Требушкін, правопорядок не є пріоритетним напрямком в роботі мера та депутатів, але події, що відбувалися в місті впродовж останніх трьох років, викликали потребу в такому органі.

Метою діяльності Муніципальної служби правопорядку буде вирішення задач в сфері благоустрою, захисту прав споживачів, а також охоронна діяльність та попередження правопорушень що посягають на громадську безпеку. За словами начальника юридичного відділу Покровської міськради Олега Смаля, пріоритетними завданнями новоствореної служби є:

  • забезпечення громадського порядку у місті;
  • забезпечення схоронності об'єктів комунальної власності;
  • протидія можливим загрозам, провокаціям, проявам тероризму;
  • підтримання нормальної життєдіяльності міста та стабільної роботи його важливих об'єктів;
  • попередження та успішне подолання наслідків надзвичайних ситуацій;
  • сприяння у виявленні і розкритті злочинів;
  • розшук осіб, що вчинили злочин;
  • захист держави, комунальних підприємств і громадян від злочинних посягань.

В своїй діяльності служба буде керуватися діючим законодавством.

Аналогічні формування діють в Вінниці та Дніпрі. В Донецькій області такої служби ще не було. Але враховуючи ситуацію, що склалася у Покровську, міська влада вирішила започаткувати муніципальну службу правопорядку, щоб жителі міста відчували себе в безпеці.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

75,00%

,00%

25,00%

,00%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року №309 "Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю"

eye

11

Новини

23 квітня 2019 11:44

Долучайтеся до формування молодіжної ради!

Ініціативна група запрошує представників від інститутів громадянського суспільства, ініціативних об’єднань, учнівського та студентського самоврядування до участі в установчих зборах щодо формування нового складу молодіжної ради.

eye

177

Новини

19 квітня 2019 09:33

Покровськ – місто троянд

Міські вулиці, громадські місця та території житлового призначення в цьому році прикрасять тисячі чарівних квітів. Поки погодні умови дозволяють у Покровську продовжують висаджувати троянди.

eye

53

Новини

19 квітня 2019 08:31

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію