Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО «Сонце UA» видає постраждалим гігієнічні набори

20.09.2024 11:50

Благодійники та волонтери громадських організацій продовжують підтримувати мешканців Покровської громади попри важкий час.

Разом з інспекторами ККСН та представниками організації надали допомогу постраждалим від нещодавнього обстрілу.

Кожен гігієнічний набір став для тих, хто його отримав, вчасною підтримкою. До складу набору увійшли найнеобхідніші предмети особистої гігієни.

Вся допомога надається в партнерстві з Mercy Corps Ukraine за фінансової підтримки FCDO.

«Набори засобів гігієни отримали родини, житло яких було пошкоджене внаслідок артилерійського удару по житловому сектору. Ми намагаємось завжди підтримувати своїх мешканців у складних ситуаціях. Дякуємо усім, хто долучився до цієї справи. Разом ми здатні зробити більше!» – подякувала керівниця ККСН Покровської МВА Марина Ухова.