Дитяче харчування та питна вода: комісія розподілила отриману від благодійників гуманітарну допомогу

18.07.2024 17:45

18 липня за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги, що надійшла до громади від благодійних фондів.

504 пакунки дитячого харчування передали Покровську представники БО "БФ "Возз'єднання". Долучились до гуманітарної місії й Благодійний Фонд братів Мкртчан», який передав громаді 1 620 5-літрових пляшок питної води.

Як зауважила секретар комісії Олена Носач, станом на 18.07.2024 року на ім’я голови комісії по розподілу гуманітарної допомоги при Покровській міській військовій адміністрації надійшло два запити від бюджетних, комунальних установ, про надання допомоги.

Тож, за рішенням комісії, дитяче харчування буде передано КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування», а воду – для потреб КУ «Покровський координаційний комітет самоорганізації населення».